My MCV PH 12 WLG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Instalatia de proiectoare este trasa prin una dintre cele doua gauri de suruburi pentru prinderea barilori din stanga ,(in fata barile de pe plafon au prinderea de cate doua suruburi ) si printre proiectoare in centrul barii al amplasat o cupla de antena de cb si instalatia am trecut-o prin bara din dreapta.
    sigpic

    Comment


    • Sa o stapanesti sanatos ,frumoasa foc masinutza.
      Imi place ideea cu proiectoarele sus,daca imi permiti un sfat schimba cu ceva cu led (gasesti la chinezi ,destul de bune la pret si de unde alage gama variata de puteri )eu am sa imi comand o bara pentru off road cu leduri sa o montej sus (tot mcv dar modelul nou).
      Ai Pm cu link sa nu fac aici reclama ! Pentru o idee.
      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

      Comment


      • Multumesc atat pentru aprecieri cat si pentru sfaturi dar proiectoarele de acum bat destul de ok si deocamdata asa raman .
        sigpic

        Comment


        • Frumos rau MCV-ul tau...Spor la modificari!

          Comment


          • Oau! Asa vroiam sa fac la Sandero, am neaparat nevoie. M-au speriat colegii ca nu e voie. Sunt implicatii legale? Ai avut probleme cu politia sau alte organe (ITP,RAR)? Sau esti de-ai lor, poti sa mergi cu girofar si trei roti si nu sunt probleme?

            Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
            „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

            Comment


            • Forma legala nu poate sa existe dar acestea teoretic nu se folosesc pe drumuri publice si pana acum nu am avut propleme.
              Bara cu proiectoare
              se demonteaza la itp.
              Nu inteleg intrebarea cu girofarul si cu 3 roti......
              sigpic

              Comment


              • Am glumit, scuze ....daca se intelege altceva. Am cunoscut pe cineva care lucreaza la.....si nu avea probleme cu tot ce tine de "rutiera".

                Trimis de pe al meu K013 folosind Tapatalk
                „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

                Comment


                • S-a lasat linistea pe aici...
                  Macar la an sa mai postez si eu : mi-am mai montat statie CB cu antena fixa pe bara cu proiectoare de pe plafon ( antena nu o dau jos ci ramane permanent pe masina si este un ml 70 pni) , din cauza ca oglinda interioara a oxidat pe margini mi-am cumparat de la dezmembrari oglinda heliomata de megane si am adaptat-o la sistemul de prindere atasand-o de suportul vechi de prindere al oglinzi vechi. Acum se inchide si se deschide la culoare automat. Mi-am montat si buton original Renault de cruise control pe consola de la frana de mana langa butonul de blocare geamuri spate ( la ambele butoane le-am montat leduri pe iluminare ca sa fie lumina alba ca sa se poate potrivi cu restul , ele aveau bec cu lumina galbena ) . Revin cu poze...
                  sigpic

                  Comment


                  • You do not have permission to view this gallery.
                    This gallery has 1 photos.
                    sigpic

                    Comment


                    • You do not have permission to view this gallery.
                      This gallery has 1 photos.
                      sigpic

                      Comment


                      • You do not have permission to view this gallery.
                        This gallery has 1 photos.
                        sigpic

                        Comment


                        • You do not have permission to view this gallery.
                          This gallery has 3 photos.
                          sigpic

                          Comment


                          • Salut! Destul de rara prezenta ta pe aici . Se adapteaza greu oglinda de Megane? Si a mea asteapta de ceva timp sa fie schimbata . Drumuri bune !

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google