Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca scade sub 4lei, cred ca se intoarce lumea cu susul in jos !!

    Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

    Comment


    • Nu stiu ca o sa tina ! dar este prea frumos sa ramana asa ! Upadate: dupa ora 12 s a facut 4.31 )))))))))

      Comment


      • Motorina ar fi fost sub 4 lei, daca s-ar fi scos supra acciza si sa fie calculata la un curs euro/ron corect. Dar pentru aceste preturi trebuie sa-i multumim lui Tom Bugetel si Ponta. Pretul real ar fi fost cu 50-55 bani mai mic fata de cel actual. Trebuie sa mai tinem cont si de cursul valutar, dolarul fiind in crestere.

        Rompetrol Viilor, efix 95: 4,91 ron/L.
        Last edited by aris86; 3 January 2016, 11:55.

        Comment


        • Eu zic ca ok si acum, asa cum este. Daca ne raportam la anul trecut pe vremea asta e vorba de o diferenta de vreo 80 90 de banii, dar daca ne uitam cu doi ani in urma e vorba de vreo 2lei aproximativ. Pentru moment zic ca e bine . Drumuri bune tuturor!!!

          Trimis de pe al meu SM-G360F folosind Tapatalk

          Comment


          • Benzina Evo Mol 5,52,statia Lujerului Bucuresti.
            Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

            Comment


            • Originally posted by aris86 View Post
              Si in Alexandria ai urmatoarele preturi:
              Benzina 95: 5,07 ron/l Petrom anul trecut
              Anul acesta, benzina 95: 4,69 ron/l, o reducere de 38 de bani. Fata de anul trecut, barilul este 37 $ fata de 47$ si dolarul este 4,15 fata de 3,9. Restul sunt taxe incluse in pretul final.

              Comment


              • benzina 4,69 la petrom

                Trimis de pe al meu GT-I9515 folosind Tapatalk

                Comment


                • Benzina 95 cu 4,81 la Petrom din Popesti Leordeni
                  MULTA LUME, PUTINI OAMENI...

                  Comment


                  • stie cineva cat e motorina efix 51 la rompetrol virtutii sau ghencea ?

                    Comment


                    • Cred ca la Ghencea, era 4,69 ron/l si la virtutii parca e cu 5-6 bani/l mai mult. Astea le-am vazut pe 1 cand am trecut prin zona.

                      Comment


                      • Multumesc mult ! De obicei, era invers. M-am mirat si eu de ce era Ghencea mai scumpa... Deci, rompetrol nu prea umbla la preturi. Dar nici nu bag alta.

                        Comment


                        • Motorină Standard, Petrom Şos.Alexandriei: 4,50 lei/litru.

                          Comment


                          • Motorina EVo, Mol Str. Postavarului (langa Billa) - 5.02lei/litru. (alimentat 03.01. ambele masinutze )

                            Motorina Std. Mol Str.Postavarului - 4.46lei/litru.
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Salutare!
                              Rompetrol Efix 95 : 4.74 Ron/litru
                              Socar benzina 95 : 4.71 Ron/litru

                              Comment


                              • Alimentat astazi de la petrom cu benzina de 95 cu 4,58 ron/l.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google