Remapat Sau NU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutari Doc!

    Am vazut pe pagina din semnatura (chiptuninglogan.ro) despre Tuning-ul Custom - ce presupune acela ?
    Am un Logan 1.6 MPI 8v si sunt sigur interesat o varianta de resoftare. Mari asteptari nu am, asa ca m-as multumi si cu cea standard, insa sunt curios ce "altceva" exista si de aceea intreb

    Multumiri

    Comment


    • In zona de vest a tarii exista cineva care sa faca remapari la dacia logan benzina 1.6 85cp din 2012?

      Comment


      • Ai in Timisoara
        Cainele care latra nu musca!

        Comment


        • m-ar ajuta sa-mi spui si unde

          Comment


          • Cainele care latra nu musca!

            Comment


            • Asteptam noutati prin zona Clujului sau in apropiere. As putea sa ma deplasez in weekend dar nu foarte departe. Doc cand mai ajungi prin apropiere, nu ai noutati?

              Comment


              • Sunt un pic offtopic dar nu stiu unde sa intreb.
                Se poate face remapare sau chip tuning pe un Suzuki Samurai injectie monopunct?
                Multumesc!

                Comment


                • Posibil ca ar putea face cineva anume, desi nu stiu ce castiguri de putere/cuplu ar fi tinand cont ca e monopunct. Si daca nu gresesc va implica demontare ECU, dezlipire eprom si inlocuire cu altul reprogramat. Poate iti da Doc un raspuns mai exact.

                  Comment


                  • Doc, fa un anunt cand te gandesti sa ajungi la Cluj.
                    Atunci te sunam pt. o programare.
                    Apropo cat dureaza operatiunea pt. Sage 1 la dci ?

                    Comment


                    • La dealeri dimsport cluj apare sc. vegdis. srl (novline romania). Care este situatia?

                      Comment


                      • Momentan caut noi dealeri pentru Cluj si Sibiu. Vegdis nu mai lucreaza cu mine. De asemenea, doar pe site-ul www.obdtuning.ro gasiti dealerii mei. Nu mai reprezint firma Dimsport din Romania si am o noua retea de dealeri in tara.

                        Am sa anunt din timp daca mai am drumuri prin tara.
                        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                        Comment


                        • Dupa un eventual chiptuning, este nevoie sa bag doar benzina de 98? Nu functioneaza optim cu cea de 95? Asa citeam pe la primele pagini.
                          Logan Ambition 1.6 8V

                          Comment


                          • Eu am chiptuning din 2011 si am mers doar cu benzina de 95 fara probleme. Nici pe gpl nu sunt probleme.

                            Comment


                            • Merge cu orice benzina vrei, dar pune una buna nu de la no name.
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                              Comment


                              • Exact, chiar daca am mers cu benzina de 95, nu am alimentat decat de la benzinarii serioase!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google