[VAND] Antifurt butuc portiera, din inox

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Domnule priceputeanule, eu confectionez acesti butuci falsi si ii si ,,monezi,,(ca sa te citez) la cererea clientului de obicei coleg,de cele mai multe ori tabla este foarte indoita si daca o fortez prea mult sare vopseaua,asa ca fac si eu ce pot ! cu respect!

    Comment


    • ai spus bine ! priceputeanu ! eu indrept usa si repar bucuciii ... zeci de masini am facut pana acum dar nu la forumisti pentru ca au cerut domii de la forum bani ca sa pun anuntul ... (le era frica ca ma inbogatesc ... ) si cum am spus si nu cu rautate poti sa indrepti usa in jurul butucului ! daca ai timp ma cauti si iti arat ! nu te costa nimic dar vei avea mai multi clienti !
      logan 1,5'DCI /85cp.

      Comment


      • lasa un nr de telefon sa ii trimit la tine!

        Comment


        • nu prea am timp decat in weekend nu ma mai ocup cu asaceva dar 0724.810.845 nr meu .... era mai bine sa vii tu sa-ti fac putin training ...
          logan 1,5'DCI /85cp.

          Comment


          • sa vand fiare vechi sau piese vechi???

            Comment


            • piese noi pe stoc!

              Comment


              • Salut
                Stoc ceva?

                Comment


                • avem,avem!

                  Comment


                  • Aseara mi-au spart si mie masina dupa 3 ani de stat in Bucuresti. Acum am lasat-o si eu pe o strada din cartier neiluminata si pe unde mai sunt si tigani. M-am dus la politie sa vad de amprente, dar fara succes. Oricum are casco, dar pentru butucul fortat la portiera din stg nu se merita. Cand am dat declaratia la politie mi-a zis sa estimez paguba, am zis si eu 150, si mi-a zis ca daca mi-a fortat butucul sa trec in declaratie la paguba 1000 ron. Asa scump sa fie sistemul de inchidere centralizat. Oricum butucul l-am introdus inapoi si se-nchid toate usile din cheie. Ce mi se pare mie ciudat la hotii astia ca nu mi-au luat fata la casetofon, bateria la motor. Ceva sugestii de alarma si la ce distanta bat de locul unde ai parcat masina.

                    Comment


                    • Bogdan,daca paguba e mica nu are cum sa-i trimita.n judecata.Asa mi.au zis cei de la furturi auto.Eram cu geamul spart si cochilia rupta de sub volan.
                      Last edited by micutzu666; 23 September 2016, 19:52. Reason: Scuze de offtopic!
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Macar mi-am facut datoria, mi-a zis si politaiul ca pe unii dupa ce i-a prins a 10-a oara le-a dat 3 ani. Si el a recunoscut ca legile noastre sunt deficitare. Pe mine ma deranjeaza ideea asta de a fura. As vrea sa le faca macar ca la arabi, nu sa le tai mana ca ar primi ajutor social sau de handicap, dar macar sa-i bata peste mana sa nu o mai poata folosi o perioada sau munca in folosul comunitatii.

                        Comment


                        • piese pe stoc!

                          Comment


                          • montate preventiv pe un DUSTER!
                            Attached Files

                            Comment


                            • sal

                              Originally posted by ghiaurul View Post
                              vand antifurt portiera din inox 25 lei bucata .asigur montaj pentru Bucuresti!
                              mai este valabil anuntul

                              Comment


                              • trebuie sa comand si eu 2 bucăți dar după sărbători !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google