BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ce treaba are asta cu "BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce ?" Parca asta e titlul!
    sigpic

    Comment


    • N-are nicio legatura ca asa vand si eu Loganul meu SL+, din 2016 cu 5000 de euro la 90.000km.
      Last edited by Fanez; 26 September 2016, 21:24.

      Comment


      • Originally posted by MihaiiahiM View Post
        Si ce treaba are asta cu "BV 84 TMF - Noul LOGAN - Blue Persan - 0.9 Tce ?" Parca asta e titlul!
        are treaba fiindca nu va lua niciodata 8000 pe el.
        ideea era sa nu se imbete cu apa rece.
        de pe partea mea poate sa ia oricat, dar sa ramanem cu picioarele pe pamant...

        Comment


        • Si ce treaba ai tu cu pretul omului. Nu e frumos...
          sigpic

          Comment


          • aici era vorba sa fie frumos ?! sau sa ne sfatuim intre noi ? nu pentru nasta e forumul ? sau ca sa ne mintim frumos ?
            adica, daca ii spui ca cere mult prea mult, nu esti politicos ( mincinos) si nu e frumos ?!

            Comment


            • Eu nu doresc sa comentez pretul omului dar fiind un anunt de vanzare postat pe forum trebuie sa te astepti si la comentarii vizavi de pret ca de aia e forum...nu vrei comentarii, exista site-uri spcializate...

              Comment


              • Va multumesc tuturor pentru opiniile impartasite.
                Masina ramane la vanzare ... :0
                sigpic
                This is My Ride!
                !Visit and enjoy!

                Comment


                • Sincer , ai 8000 euro mai faci un efort mai pui 1000-2000 euro si l-ai luat nou nu sh. Asta este strict parerea mea. Ca sa nu mai scriu ca daca 8000 si mai pui un 2000 iti iei un A4 de toata frumusetea. Chiar acum ceva timp m-am uitat pentru un prieten de un A4, vazusem unul impecabil la 9000 si ceva euro ( nelovit, nevopsit niciun element etc) M-ar coafa mai mult sa dau 9000 si ceva pe un A4 decat un Logan de 8000 euro
                  Spor la vanzare! ;)
                  Vad ca usor usor mai scade pretul

                  Masina clar a fost ingrijita, isi merita banutii dar piata nu spune acelasi lucru
                  Last edited by Christnacht; 27 September 2016, 08:15.
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • Eu cred ca se va vinde. Chiar daca nu cu 7700, cu 7500 tot se va da. Succes.

                    Comment


                    • Merci Fane. Acela este pretul cu care se vinde masina. Deja suntem in cateva tratative ...

                      By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Imprastie zvonul printre cunoscuti. O masina buna se vinde imediat asa, fara sa mai fie nevoie de site-uri de vanzari.
                        Eu unul as prefera sa cumpar o masina pe care o cunosc, chiar daca pretul e mai mare putin decat ce se cere pe piata, decat sa cumpar o masina despre care nu stiu nimic. A ta chiar a fost "tinuta in puf".

                        Bafta!
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Florin, ce faci apoi, o iei de la cap cu îmbunatatirile? Banii si timpul investit nu-I mai recuperezi.


                          Trimis de pe al meu SM-J500FN folosind Tapatalk
                          Last edited by Cristin_M; 29 September 2016, 08:12. Reason: + detalii

                          Comment


                          • Pai?? ... tu ce crezi ?? ... sau mai bine zis, crezi ca se vindeca piticul asa repede??
                            Deja am lista facuta ...

                            Originally posted by vitriol View Post
                            Imprastie zvonul printre cunoscuti. O masina buna se vinde imediat asa, fara sa mai fie nevoie de site-uri de vanzari.
                            Eu unul as prefera sa cumpar o masina pe care o cunosc, chiar daca pretul e mai mare putin decat ce se cere pe piata, decat sa cumpar o masina despre care nu stiu nimic. A ta chiar a fost "tinuta in puf".

                            Bafta!
                            Asa-i. Initial am vrut ca masina sa ramana in familie (pentru parintii mei) insa tata vrea musai sandero. Asa ca ... vedem ce iese
                            Merci.
                            Last edited by M.FLORIN; 29 September 2016, 08:13. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            This is My Ride!
                            !Visit and enjoy!

                            Comment


                            • Bafta atunci !

                              Comment


                              • Originally posted by Cristin_M View Post
                                Florin, ce faci apoi, o iei de la cap cu îmbunatatirile?...
                                Asta-i pasiunea lui. Vrea o masina noua pe care s-o imbunatateasca. [emoji2] La aia nu prea mai avea ce sa-i faca.[emoji41]

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google