Ambiance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by cristimar View Post
    Locuiesc in tecuci ,jud galati
    Si eu am locuit in Tecuci ;) . Stau in Bucuresti de vreo 8 - 9 ani. Incearca la Auto Sima, la Gara de Nord din Tecuci. Desi am masina luata din Bucuresti, aproape toate reviziile si alte chestii majore le-am facut la ei. Lucreaza foarte bine si repede. Eu unul n-am avut nimic de comentat la tot ce mi-au facut la masina. Pe aceasta cale te rog sa ii si intrebi cat ar costa (exact) montarea aerului conditionat. Mie mi-au spus ca in jur de 1.000 eur.
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • #32
      Originally posted by ady_p View Post
      Si eu am locuit in Tecuci ;) . Stau in Bucuresti de vreo 8 - 9 ani. Incearca la Auto Sima, la Gara de Nord din Tecuci. Desi am masina luata din Bucuresti, aproape toate reviziile si alte chestii majore le-am facut la ei. Lucreaza foarte bine si repede. Eu unul n-am avut nimic de comentat la tot ce mi-au facut la masina. Pe aceasta cale te rog sa ii si intrebi cat ar costa (exact) montarea aerului conditionat. Mie mi-au spus ca in jur de 1.000 eur.
      Cu regret te anunt ca ai stiu foarte bine ,daca spui ca lucreaza repede si bine inseamna ca nu ai vazut prea multi mecanici ,crede-ma ca am ceva experienta si nu sunt la prima masina am mai avut un jaf traditional de dacie si am facut cunostinta cu multi mecanici,aia iti umfla nota de plata de nu te vezi !

      Comment


      • #33
        In partea aia nu stiu ce sa-ti recomand. La service Dacia mai mult ca sigur nu se monteaza AC.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #34
          help

          Sunt nou si as dori citeva informatii daca e cineva amabil am ambiance

          Comment


          • #35
            Spune cu ce te putem ajuta. Si eu am ambiance;))

            Comment


            • #36
              Am probleme cu electromotorul si am fost la dealer mi-au spus ca nu se repara si tot costa 11 mil.

              Se gasesc piese de chimb pt. Electromotor?Unde?

              As mai dori sa stiu ce ulei merge mai bine ce placute sa fol. Precizez ca am masina de 2 luni

              Nu stie nimeni ?
              multumesc frumos astept raspuns
              Last edited by andrei; 25 June 2008, 19:55.

              Comment


              • #37
                Placute e bine sa folosesti de Reanult, origniale.
                Pentru demaror, posteaza te rog aici ce piese iti trebuiesc si iti dau eu codul/pretul.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #38
                  Nu ai garantie la el??? Daca da atinci de ce trebuie sa mai si platesti?
                  I HAVE A !sigpic
                  fara linkuri externe in semnatura

                  Comment


                  • #39
                    Salutare tuturor . Mi-am luat si eu un Ambiance ...Is multumit de el ..Numai k vreau sa schimb lumina bordu.Lui si a consolei si nu stiu exact ce trebuie ..Leduri , becuri ... Astept un raspuns ..Multumesc anticipat

                    Comment


                    • #40
                      Du-te la cineva care se pricepe ...
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • #41
                        O sa imi iau Plasme ...Sunt de parere k is mai bune decat sa schimb leduri si ptr o dif de cel mult 50 RON ....Astept si pareri..MS

                        Comment


                        • #42
                          Mie nu imi plac plasmele ..
                          Its just a car ...

                          Comment


                          • #43
                            Am inteles k is mai usor de montat ....Si am gasit la 150 ron fara taxe postale s-au curier ... Imi place culoarea aia turqaz s-au cum i se spune (verde albastriu ) acum nu stiu cat de pretentioase o sa fie ...Sper sa nu fc condens ...Am avut o dacie din 96 si pe aia dimineata cand era frig aparea bruma in bord ) oricum nu ii pot cere la daciutza aia sa fie bord-ul k la asta ..Dar merita incercat nu?

                            Comment


                            • #44
                              Nu v-as recomanda plasmele, daca ai vedea ce subtire e firul de la ridicatorul de tensiune...Si duce cateva mii de volti...
                              bambuchea, daca mai scrii mirc, primesti warn. Ai grija...
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • #45
                                Am cumparat si eu aparat de A.C. ....Merge pe baza de gheata ..Costa 50 ron la orice Super market PLUS .... E chiar eficient !!! : 2 viteze ventilator , merge si la bricheta 12v si la priza 220v... Pun si poze ..Dar nu imi merge acum ..Nu stiu dece cine vrea sa il vada cum arata ..Va dau web MARIAN_S_PETRE ..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google