Mcv 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mcv 2017

    Azi 4 Noiembrie 2016 am facut comanda pentru Dacia Mcv model 2017 1.5 dci 90 cp varianta Prestige...acum pe Prestige sistemul media nav nu mai vine de serie...este Optional 300 euro ...am sa prezint poze cand o voi ridica de la reprezentanta

  • #2
    Ce termen de livrare ai?
    sigpic

    Comment


    • #3
      Mcv 2017

      Mâine se face bon de comanda,ei spun ca pana la sfarsitul lunii Noiembrie ar trebui sa vina masina...Va voi tine le curent cu detalii...


      Sent from my iPhone using Tapatalk




      Sent from my iPhone using Tapatalk

      [QUOTE=puscoiuionut;1735775]Mâine se face bon de comanda,ei spun ca pana la sfarsitul lunii Noiembrie ar trebui sa vina masina...Va voi tine le curent cu detalii...


      Sent from my iPhone using Tapatalk




      Sent from my iPhone using Tapatalk

      C


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Last edited by puscoiuionut; 7 November 2016, 22:34. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • #4
        Cât a costat configurația și unde se poate vedea pe net? Mulțam!

        Comment


        • #5
          Originally posted by andolis49 View Post
          Cât a costat configuraia i unde se poate vedea pe net? Mulam!


          Salut,13239 euro cu media nav,Cruise control,volan imbracat in piele,trusa de securitate(triunghiuri stingtor.....) pe net nu gseti,doar reprezentanta...numai bine!

          Comment


          • #6
            Fara robotizata?

            Sent from my SM-G900F using Tapatalk

            Comment


            • #7
              Mcv 2017

              Originally posted by zaqwsxcderfvbgtyhn View Post
              Fara robotizata?

              Sent from my SM-G900F using Tapatalk


              Fara...deocamdata stiu putine lucruri despre ea

              Comment


              • #8
                In service in Timisoara nu au aparut. E de bine

                Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                Comment


                • #9
                  13000 pe un logan, pana la urma, nu e totusi un pic cam mult? la banii aia iei skoda rapid. drept e ca poate nu combi, dar parca e mai sigura, mai ergonomica si mai finisata cehoaica decat romanca. mai ales ca la actualul mcv au pus platform de sasiu de berlina, cu ampatament scurt, cea cu ampatament marit fiind pusa pe dokker (vechiul mcv) si pe lodgy. 13800 a dat un coleg de-al nevestii-mi pe rapid cu climatronic dual zone, cred ca si parbriz incalzit, navigatie. oferta de la 16300 la 13800 pt ca a platit cash. la dacia cand mergi cu 10000cash iti da masina de 12000?
                  Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                  Comment


                  • #10
                    Fiecare face ce vrea cu cash-ul lui...nu i prost cine cere 13800 pe un Logan....

                    Comment


                    • #11
                      nu-I prost nici cine da - sper ca n-ai avut intentia sa jignesti prin postul tau - pana la urma fiecare stie sau ar trebui sa stie ce vrea sa faca cu masina aia. poate ca-n timp loganul e mai fiabil, e mai ieftin la intretinere si daca nu mergi toata ziua cu cooroo'n masina, e chiar o alegere ok in anumite conditii. eu ma gandeam strict la pret, raportat la dotari si siguranta, fara sa iau in caalcul utilitatea masinii. oricum rapidul nu-I vreo limuzina, e un fel de fabia corcita cu Octavia 1. e discutabil, as zice, nu cred ca e un castigator clar in acest "versus" facut de mine involuntar. am dat doar un exemplu de alternativa la dacia. sau la rapid, masina pe care eu l-am sfatuit pe repspectivul s-o evite, ca mi se parea scumpa pt masina de mers la lucru si atat.
                      Last edited by Seba; 9 November 2016, 00:11.
                      Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                      Comment


                      • #12
                        De la ce pret pleacă Rapid diesel?
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          habar n-am, nu-s fan skoda Octavia 1.0tsi pleaca de la 16500, parca. prea mult pt o trotineta cu motor de cooler de processor.
                          le: m-am uitat totusi la ei pe site, 14900 1.4tdi 90cp, dotari de logan full, plus airbaguri cortina, cotiera fata, alarma habitaclu. fara cotiera, bandouri, alarma si proeictoare de ceata, 14030. au reducere 400 si ceva din start la modelul de baza.
                          Last edited by Seba; 9 November 2016, 00:21.
                          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                          Comment


                          • #14
                            Fa o configuratie de la Skoda care sa aiba aceleasi chestii ca MCV si vezi diferenta.

                            Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              am facut-o. 15% mai ieftin mcv. daca vorbim de suma, undeva la 1800 de euro diferenta in favoarea daciei, dar rapidul nu-I break.
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google