Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Petrom Calea Bucuresti, Tg Jiu, motorina standard 5.07... aseara era 4.99 lei/L
    Inteleptul nu spune ce stie, iar prostul nu stie ce spune.

    Comment


    • Greu se mai ieftinește benzina, când a început sa scadă prețul la baril. Rompetrol Alexandria, efix95: 5,03 Ron/L; efix51: 4,89 Ron/L.

      Comment


      • Mol Sos Berceni - benzina 95 - 5, 11 lei. Ieri era 5,14 lei, iar saptamana trecuta, miercuri, a fost 5, 28 lei.
        Motorina - 5,06 lei

        Comment


        • Aseara Rompetrol Viilor, benzina efix 95: 5,10 ron/L, motorina efix 51: 5,13 ron/L. Azi dimineata Rompetrol Viilor, efix 95: 5,26 ron/L, efix 51: 5,28 ron/L. Am fost inspirat ca am facut un plin ieri.

          Comment


          • Va rog nu mai insistati, ca nu dau cartonase in preajma Anului Nou!
            Am sters toate posturile ce nu contin pretul carburantilor
            .
            Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

            Comment


            • Pret benzen 95 - 5.40 lei/litru Lukoil Braila - Bariera . Super eftin!!
              sigpicLogan , from point A to anywhere in the world .....yeap , no problem!!! but hey!!! you said modern roads right ?

              Comment


              • Bucuresti, Petrom Calea Vitan, astazi benzina 95- 5,33 lei, saptamana trecuta, adica 19.12.2016 aceeasi statie, benzina 95 5,24 lei .
                Last edited by DannyMC; 29 December 2016, 19:32.

                Comment


                • Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

                  Onesti diesel 5.19 MOL benzina 5.24

                  Comment


                  • Originally posted by DannyMC View Post
                    Bucuresti, Petrom Calea Vitan, astazi benzina 95- 5,33 lei, saptamana trecuta, adica 19.12.2016 aceeasi statie, benzina 95 5,24 lei .
                    Tot cu 5.33 lei/l am alimentat si eu vineri 23.12.2016.
                    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                    Comment


                    • 5.43 omv si rompetrol (benzina 95)

                      Comment


                      • Rompetrol Divizia 9 cavalerie (langa Dedeman).
                        Alimentat in 22/12/2016: 5.3 lei/L (95)
                        Alimentat in 30/12/2016: 5.34 lei/L (tot de 95)

                        Comment


                        • Azi 31.12.Petrom Blv.Timisoara. 5,4 ron Benzina 95.
                          Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                          Comment


                          • Postati Doar Preturi Carburanti ;-)

                            Azi 01.01.2017 Onesti Mol benzina 4.81 diesel 4.74 ....LA MULTI ANI!!!Reducere de aproximativ 40 bani/litru

                            Comment


                            • Ieri Voiam sa alimentez dar am zis sa mai astept sa vad daca se schimba ceva. Nu ma asteptam sa scada pretul asa repede (de la un an la altul ), peste noapte.
                              Last edited by Fanez; 1 January 2017, 09:55.

                              Comment


                              • Sotia lucreaza la Mol,la 00.02 a venit seful de statie si a facut schimbarea.pretul este din reducerea accizei si reducere de TVA la 19%,daca ramanea si $dolofanelul mai mic era bine,dar asa...

                                Originally posted by Fanez View Post
                                Ieri Voiam sa alimentez dar am zis sa mai astept sa vad daca se schimba ceva. Nu ma asteptam sa scada pretul asa repede (de la un an la altul ), peste noapte.


                                Cam mare diferenta fata de la noi!de unde sunteti?in Onesti la Mol era 5.19 diesel simplu,benzina 95 era 5.24
                                Last edited by puscoiuionut; 1 January 2017, 10:04. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google