Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut!

    Stiti cumva cum se numesc "dopurile" acelea din plastic care sunt infiletate pe suruburile de la bara? Si de unde as putea face rost?In urma unui mic accident nea tinichigiu nu s-a mai obosit sa le puna.Acasa am observat. Multumesc anticipat!
    Attached Files
    Last edited by Old Driver; 15 January 2017, 12:55.
    Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

    Comment


    • @Fanez, da sunt bune, aduc o stabilitate masinii la 100 km/h. Le raschetezi un pic prin zapada, dar nu au nimic. Le am de 3 ierni, se descurca prin Bucuresti si la munte.

      Comment


      • Ca sunt bune am inteles, mi-am luat si eu pe cele care se pun la rezervor dar voiam sa stiu daca rezista prin zapada, daca nu se rup usor.

        Comment


        • Originally posted by aris86 View Post
          @Fanez, da sunt bune, aduc o stabilitate masinii la 100 km/h. Le raschetezi un pic prin zapada, dar nu au nimic. Le am de 3 ierni, se descurca prin Bucuresti si la munte.
          Daca aparatorile de noroi aduc stabilitate masinii...asta inseamna multe.

          Comment


          • Originally posted by ciprs View Post
            Daca aparatorile de noroi aduc stabilitate masinii...asta inseamna multe.
            Citeste mai bine intrebarea si dupa spune parerea ta! Este vorba despre deflectoarele de aer de sub masina nicidecum de aparatori de noroi

            Comment


            • Aparatorile de noroi sunt un fel de eleroane.

              Comment


              • Originally posted by ciprs View Post
                Daca aparatorile de noroi aduc stabilitate masinii...asta inseamna multe.
                Dăcă nu știi zici că nu există, informații sunt gârlă dar n-are cine să le citească



                http://www.loganclub.ro/forum/showpo...4&postcount=91,



                Atenție la data postărilor!
                Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                Comment


                • La L1 Ph2 (mike-5) vine din fabrica cu deflector bara și cele 2 la rezervor.

                  Comment


                  • Originally posted by georgevn View Post

                    Pentru porbagaj....
                    De unde au fost achizitionate?

                    De unde a fost achizitionata?
                    Last edited by danLaza; 16 January 2017, 16:12. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • De la rusi
                      sigpic
                      This is My Ride!
                      !Visit and enjoy!

                      Comment


                      • Se potrivesc stopurile de la logan 2017 la logan 2015
                        Attached Files

                        Comment


                        • Pe mine ma intereseaza ce becuri au , cel puțin pe marsarier pt ai pune bec cu leduri.
                          Specific ca masina o astept peste 4 săptămâni, momentan un lighean din 2007

                          Comment


                          • Să pui doar stopuri de X52 ph2 pe X52ph1 e de porc, de ce?

                            Pentru că pierzi lampa de ceață, care la X52 ph2 e în bară


                            Ca idee dacă vrei bară de ph2 pe ph1 ai următoarele probleme:
                            0-bara de ph2 se potrivește direct
                            1-2lămpi de iluminare număr și nu sunt cele care le ai pe ph1- trebuie altele
                            2-lampa de ceață stânga e în bară
                            3-trebuie cablaj diferit pentru ceață iluminare număr
                            4-lampa falsă de ceață dreapta e tot în bara
                            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                            Comment


                            • In concluzie, nu se merita.

                              Comment


                              • Oare far (cu LED) 2017 merge pe 2016?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google