Cotiera Logan II

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cotiera originala pentru l2ph2 este cea montata pe spatar. Altceva nu a aparut.

    By phone using Tapatalk and Galaxy S6 EDGE PLUS
    sigpic
    This is My Ride!
    !Visit and enjoy!

    Comment


    • Cea de pe spătar este o doar o gluma proasta a celor de la Dacia, ce nu merita 100€! Speram sa găsesc ceva potrivit...
      Dacia Logan Laureat, 1.6 16V 105cp, Bleu Electrique

      Comment


      • Confirm slaba utilitate a cotierei de fabrica.
        Ma interesează sa o scot pentru a monta Huse corect , știe cineva cum? Are un buton sub rotula de prindere.

        Comment


        • Cotiera e pentru sprijinit cotul, nu pentru depozitare.

          E greu să citești pdf-ul din #209?
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Eu o consider foarte utila. Mai ales la drum lung.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • t0rquemada pentru pasager. Soferul tine ambele maini pe volan...de asta pentru sofer este mai util ca spatiu de depozitare

              Comment


              • Vorbesc de sprijinit cotul.
                E total neconfortabil.

                Comment


                • Bicos eu nu inteleg cum poti sa-ti sprijini cotul cand ai abmele maini pe volan...nu am maini foarte lungi...dar totusi.
                  In oras, unde foarte des mesteci in benzina...poate...dar la drum intins...

                  Comment


                  • De ce ai sta cu 2 mâini pe volan în oraș sau pe cruise ? (întrebare retorică)
                    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                    Comment


                    • Stai ca incepem cu regulamentul acum
                      Cotiera e foarte utila
                      Asa cum tin cotul sprijinit pe USA asa as putea tine si pe cotiera
                      Dar din pacate nu am cotiera


                      Sent from my iPhone using Tapatalk
                      sigpic

                      Comment


                      • Mie mi se pare cea mai utila optiune pe care am adaugat-o la masina!

                        Comment


                        • Ofer explicații
                          Comparativ cu o cotiera cu sprijin pe podea ce era mai jos puțin și mai în fața, la asta ma pot sprijini doar pe vârful ei și mă trezesc cu mâna doar după ea către pasager atingând cotiera pe vârful ei în dreapta.

                          Comment


                          • Bicos tradu,ca n-am inteles nimic
                            Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                            Comment


                            • 1. Adica ...mana se sprijina doar pe jumatate de antebrat (si nu tot)
                              2. Ii "cade" mana spre pasager,in sensul ca e mai aproape de corp decat cea "clasica"

                              Comment


                              • Am inteles acum.Imi cer scuze.Multumesc.
                                Inseamna ca noul model de cotiera a fost proiectat de un inginer cu statura mica
                                Last edited by Old Driver; 19 January 2017, 13:03.
                                Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google