Noul LOGAN - Comanda Si Termen De Livrare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai te duci pe la ei si le spui ca esti cam nehotarat, dar daca ai obtine o reducere ca cea din decembrie sa te sune...
    ce ai de pierdut?
    ex Dacia Logan Preferance 1,5dci E3/03-2006-->08-2012(76.100km) BV 29 --H

    Comment


    • Cu un an in urma am cumparat Laureat cu 800 e reducere pt ca am mai avut un Logan in familie.

      Comment


      • Originally posted by agp626 View Post
        Cu un an in urma am cumparat Laureat cu 800 e reducere pt ca am mai avut un Logan in familie.
        Cu un an in urma, variantele de echipare aveau alte preturi si alte optiuni incluse. Prestige spre exemplu venea stock cu media nav. acum e optional si costa 400 de euro (cu harti cu tot).

        Comment


        • Prestige-ul de acum un an nu venea cu media nav stock. Era optiune care costa 290 euro.

          Comment


          • Eu am prestige din 2016 si nu venea cu media nav.. in schimb prin toamna au venit noile modele prestige care aveau media nav stoc dar era puin mai scump...deci tot aia e... modelul meu de prestige era 11600 euro 1.5 dci 75 cp culoare gri platin..apoi era vreo 12300 cred, dar avea media nav i Cruise control stoc...deci erau incluse în pret.

            Comment


            • Acum a ajuns masina,maine dimineata o "ridic"...revin cu poze

              Comment


              • Sa o stapanesti sanatos!

                Comment


                • Multumesc!

                  Comment


                  • Originally posted by puscoiuionut View Post
                    Acum a ajuns masina,maine dimineata o "ridic"...revin cu poze
                    Bravo! Felicitari! Cea mai buna alegere. Drumuri frumoase.

                    Comment


                    • As vrea sa pun ceva poze maine,dar de pe telefon eu nu pot efectua pasii ca si dupa laptop.am sa rog unul din operatori sa ma ajute maine.multumesc!

                      Multumesc pentru urari!i
                      Last edited by puscoiuionut; 20 January 2017, 21:05. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Daca ai Tapatalk e f simplu de postat.
                        Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                        Comment


                        • Da am postat,dar nu reusesc sa o fac cu acel sablon al forumului

                          Comment


                          • Daca ai tapatalk, apesi in stanga cercul ala cu sageata, apoi agrafa aia de birou si apoi selectezi poza. De acolo te descurcu.

                            Comment


                            • [ATTACH]518240[/ATTACH][ATTACH]518241[/ATTACH][ATTACH]518242[/ATTACH][ATTACH]518243[/ATTACH][ATTACH]518244[/ATTACH]

                              Comment


                              • A ajuns acasa iubita ))

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google