Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • devreg ba sunt low cost. In banii astia nu prea gasesti altceva....decat gen C1 si alte jumatati de masina

    Comment


    • Originally posted by devreg View Post
      ...
      nimeni nu-ti vinde ceva fara sa faca profit; ...!
      Aici aprob 1000%, poate s-a mai discutat cu siguranta dar acum cateva zile am obsrvat si eu la a mea L2Ph1 ca la tamponul suport al motorului fata de fosta L1Ph2, acesta s-a transformat din aluminiu in plastic "dur" banuiesc, au mai dispărut vreo 3-5 fire de la luneta in partea de sus...si cine mai stie cate minusuri mai sunt...si uite de aici profit...

      Comment



      • @bolovan: sa stii tu ca C1 (de fapt Aygo) e un actual SCe. cu doar 5Nm in minus, daca nu ma inseala memoria. e mai usoara dar are si portbagaj mai mic.

        @McDan: si cu-atitea "reduceri de costuri" tot a fost mai scump, (-cu intonatia lu` piturca-) no ?

        Comment


        • De la ruși, cu puțin striptease (că tot vor uni faruri de ph2 pe ph1). Farurile din poză sunt făcute la ELBA
          Attached Files
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Stopurile sunt OE? Parca sunt de Logan de brazilia.

            Ma intreb cat de calitative sunt farurile alea.

            Comment


            • Sunt farurile/stopurile mașinii, care e nouă 2/2017, bara s-a demontat pentru plasă, grila are găuri imense (trec vrăbiile lejer) și da, e de rusia

              RU

              Mercosur




              Last edited by t0rquemada; 24 March 2017, 13:15.
              Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

              Comment


              • Azi am văzut în trafic un logan 2 ph2, cu motor 1,0 SCe, taximetrist cu varianta Acces. Hai ca nu arata rău becurile pe spate și se vad când calcă omul frâna, nu cum se aduceau argumente pe aici ca vor sa pună led-uri sa fie cat mai vizibil.

                Comment


                • Originally posted by aris86 View Post
                  Azi am văzut în trafic un logan 2 ph2, cu motor 1,0 SCe, taximetrist cu varianta Acces. Hai ca nu arata rău becurile pe spate și se vad când calcă omul frâna, nu cum se aduceau argumente pe aici ca vor sa pună led-uri sa fie cat mai vizibil.
                  Ce parere avea despre motor?

                  Comment


                  • Azi am văzut în trafic un logan 2 ph2, cu motor 1,0 SCe, taximetrist cu varianta Acces.
                    Voiai sa-l intrebe din mers?
                    Last edited by mr.K; 9 April 2017, 21:11.

                    Comment


                    • Si eu am vazut astazi 2 Sandero, unul din spate, avand culoarea ca al meu Sandero si unul alb, din fata. Cel alb era parcat pe o strada, intre blocuri, iar eu m-am oprit in mijlocul intersectiei si l-am admirat vreo 30 de secunde (norocul meu ca nu a venit nicio masina ca sa ma claxoneze).
                      Partea frontala e mult mai aratoasa, spatele nu e cine stie ce, insa, per total, Sandero 2 Facelift chiar arata bine. Parca pe alb, chiar e mai placut ochiului.

                      Comment


                      • Doar sa-l vad pe Raikkonen intr-un Ferrari, m-as opri in mijlocul intersectiei sa ma uit la el, da' pentru o Dacia, fie ea si facelift, never...
                        In reprezentante n-au mai ajuns 1.0 sce? M-as da o tura, de curiozitate.

                        Comment


                        • Originally posted by mr.K View Post
                          Voiai sa-l intrebe din mers?
                          Exact asta e faza... De unde stie ca e 1.0 sce din moment ce nu scrie pe masina? Ma gandeam ca l-a intrebat pe taximetrist si i-a spus ce motor are.

                          Comment


                          • Pentru ca e varianta Acces. A si specificat. Si se vad diferentele intre versiuni.

                            Comment


                            • Varianta Acces se comercializează doar cu 1,0 SCe.
                              Last edited by aris86; 9 April 2017, 23:23.

                              Comment


                              • Originally posted by mr.K View Post
                                Doar sa-l vad pe Raikkonen intr-un Ferrari, m-as opri in mijlocul intersectiei sa ma uit la el
                                Succes iti doresc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google