Intrebari Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sandero Stepway II nu are deflectoare aerodinamice înaintea roților spate - pentru că gardă la sol (se pot monta dar nu văd rostul)
    Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

    Comment


    • Am inteles! Credeam ca e o piesa pentru protectie "lipsa/nemontata" pentru ca sunt prezente cele trei suruburi de prindere.

      Comment


      • Daca doresti deflectoarele ti le dau cu 50 ron perechea , transport inclus prin posta romana.

        Comment


        • fa-ti topic de vanzari la sectiunea bazar, daca vrei sa vinzi ceva. mersi de intelegere.
          Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

          Comment


          • Salut, tii cumva dac suportul de tableta din accesoriile de la Dacia, se poate pune i pe tetiera din spate? Am un scaun de bebe pe care îl tin cu spatele la sensul de mers.
            Mulumesc.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Știe cineva dacă la încălzirea în scaune funcționează și alte butoane ( dacă suportă curentul) , gen blocare geamuri ? Mulțumesc

              Comment


              • Salutare,

                Am și eu o întrebare - știe cineva cum se demontează grila superioara (calandru) radiator? Mi-am luat ornamentele nichelate și nu știu cum sa îndoi clema de le ele pe interior.

                Mulțumesc!

                Comment


                • Cu toată bara, altfel nu se poate
                  Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                  Comment


                  • Nu-i o veste prea buna ;(
                    O sa vad cum o sa procedez ca sa le pun la loc... da e multa bătaie de cap în cazul asta.

                    Mulțam fain torq

                    Comment


                    • Mai stiti ceva de Novline Romania ? Nu le mai merge site-ul mai bine de o luna...
                      De unde pot comanda carenaje spate Logan 2 ?
                      Multumesc,

                      Comment


                      • eu am cumparat de la ei carenaje fix accum o luna
                        laureate 1.5l, albastru marin

                        Comment


                        • Originally posted by eliadib View Post
                          Nu-i o veste prea buna ;(
                          O sa vad cum o sa procedez ca sa le pun la loc... da e multa bătaie de cap în cazul asta.

                          Mulțam fain torq
                          Ai reusit sa le montezi?Am comandat si eu din acelasi loc(multumesc pt.pont),daca reusesti sa-mi spui si mie cum ai facut,multumesc.

                          Comment


                          • A plouat sambata si nu m-am chinuit... o sa ma uit daca dau scutul jos, poate reusesc sa intind mana sa indoi clemele... te tin la curent.

                            Comment


                            • Am o rugminte, Stepway 2 0.9tce din septembrie 2013, este prevazut cu senzor uzura placute de frâna?

                              Trimis de pe al meu ASUS_Z00LD folosind Tapatalk

                              Comment


                              • Nu stiu daca Dacia mai are senzor de placute pe vreo masina
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google