Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumos. Mai ai de facut si consola la fel. [emoji1]

    Comment


    • + 10 cai ))

      Comment


      • Originally posted by ten View Post
        nu mi place nimic din ce ai facut
        Nici mie nu-mi place..
        Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

        Comment


        • Originally posted by GuGu21 View Post
          briz-brizuri si alte acareturi s-o mai scot din monotonie, nush cat am reusit
          faza cu chestia galbena m-am inspirat de aici, am descoperit ca e mai placut la drum si o relaxare faina pentru ochi. Cand e fix in dreptul nasului stii ca merge drept, cand e unpic stanga dreapta, e evident ce se intampla...
          la ultima poza. Cu deflectoarele pe fata ai mai puțin zgomot din afară la viteze mai mari?
          Prowd of my new wheels!

          Comment


          • Chestia cu banda aia pe volan e geniala. Nici nu stiu cum am reusit sa merg drept pana azi .

            Sorry, nici mie nu prea imi place. Totusi, culoarea masinii e frumoasa.

            Comment


            • Originally posted by AlexPetro View Post
              Cu deflectoarele pe fata ai mai puțin zgomot din afară la viteze mai mari?
              Si cu deflectoarele de la rezervor se pare ca ai mai putin zgomot.

              Originally posted by dl_dr25 View Post
              Cum eu am o problemă cum arata,... am mai făcut ceva la trotineta.
              Originally posted by ten View Post
              nu mi place nimic din ce ai facut
              Originally posted by Old Driver View Post
              Nici mie nu-mi place..
              Originally posted by sebibv View Post
              ...
              Sorry, nici mie nu prea imi place. ..
              Nu ne place. Sa-ti faci masina cum ne place noua, nu tie. Ce inseamna tupeul asta? Nu stiai ca trebuie sa placa altora si nu conteaza cum te simti tu cu ea si cum iti place tie?
              Last edited by Fanez; 22 May 2017, 21:03. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Daca nu conteaza parerea privitorului, atunci bafta la lipit de autocolante pe masini, sigur va fii o modificare geniala.
                laureate 1.5l, albastru marin

                Comment


                • @gugu, ai pus romburi de renault pe mașină? Gusturile nu se discută, dacă ție îți place, nu ar trebui sa te deranjeze nicio părere, fie pozitivă/negativă.

                  Comment


                  • Soriceii de la capacele "aliaj-like" se inscriu perfect in nota generala a masinii.

                    Comment



                    • Aseara am ajuns prin reprezentanta si am avut ocazia sa vad un Logan prestige
                      Acest lucru mi-a sarit in ochi
                      In sfarsit au pus ceva pentru închiderea portbagajului
                      Acum trebuie sa aflu codul piesei sa fac si eu o comanda
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu il am dar nu il consider mare brânză, găsești pe olx la 50 lei.

                        Comment


                        • Cand a aparut L2 au fost ceva discutii legat de acest lucru
                          sigpic

                          Comment


                          • @Fanez ma refeream la plasticele de la geamuri, paravanturi cum le ziceți voi
                            Prowd of my new wheels!

                            Comment


                            • Poate interesează pe cineva. Funcționează iar pagina Novline, am comandat carenajele spate pt 180lei + transport.

                              Comment


                              • De ce ai comandat carenaje doar pe spate? Pe fata are?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google