Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L-am vazut pe OLX.
    Pe ce modele Dacia se monteaza din fabrica?
    Attached Files

    Comment


    • Nu are, la ce i-am făcut până acum, sigur le achiziționam și pe acelea.

      Comment


      • Originally posted by Wooolf View Post
        De ce ai comandat carenaje doar pe spate? Pe fata are?
        La mine, la sandero și cred ca și la logan exista carenaje pe fata la roti.

        Comment


        • Originally posted by cosmins2000 View Post
          L-am vazut pe OLX.
          Pe ce modele Dacia se monteaza din fabrica?
          E volan de Renault Logan (gâlmele).

          Aviz amatorilor! Volanele de Logan II ph2 și Duster ph2 arată la fel dar au nevoie de airbag-uri diferite, iar pentru Duster nu sunt airbag-uri disponibile încă
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Cu claxonul cum se face? Se leagă un alt fir?

            Comment


            • . Bad post

              Comment


              • Voi ați schimbat cumva becurile de la plafonieră cu LED-uri mai puternice? Dacă da, de ce este nevoie? Mulțumesc.

                Comment


                • Da. T10 iti trebuie, maxim 5 smd-uri. Cele cu 9 smd-uri nu iti dau voie sa pui plasticul acela pe care il dai jos pentru a avea acces la becuri.

                  Comment


                  • Am înțeles. Mersi.

                    Comment


                    • Originally posted by ten View Post
                      Daca nu conteaza parerea privitorului, atunci bafta la lipit de autocolante pe masini, sigur va fii o modificare geniala.
                      Probabil se astepta NUMAI la postari cu laude,osanale si slava.
                      Daca parerea privitorului il deranjeaza,de ce mai posteaza?
                      Nu condu cu viteza mai mare decat poate sa zboare ingerul tau pazitor!! sigpic

                      Comment


                      • Cum al meu MCV Plus a venit de fapt cu multe minusuri intre care si manerele de viraj pentru pasagerii din spate , le-am achizitionat separat recent.Problema este ca nu am gasit la nici un magazin de piese auto diblurile si suruburile cu care se prind de plafon.
                        Aveti idee daca/unde pot sa gasesc asa ceva (dibluri si suruburi) sau trebuie sa improvizez cu altceva?

                        Comment


                        • Se gasesc la magazinele care comercializeaza piese dacia

                          Comment


                          • Daca stii exact zi-mi unu care vinde asa ceva ca eu nu am gasit , altfel "sfatul" tau mi se pare la misto .

                            Comment


                            • Eu am gasit la magazin piese dacia din Suceava,in Craiova habar n-am ce magazine piese dacia aveti.De ce ar fii sfatul la misto?

                              Comment


                              • Pentru ca unde altundeva as fi putut gasi?La legume-fructe? Si am si specificat asta in mesaj dar poate nu l-ai citit tot.
                                Oricum daca sunt in Suceava si daca vrei si ai timp poate ma ajuti si pe mine ,cu plata in avans desigur ca sa nu te temi de vreo teapa.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google