- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mai bine ...astept sa modifici Myride-ul asta cu noua achizitie sa ne mai delectam si noi pe aici
    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

    Comment


    • Pai momentan e in faza de comanda noua achizitie, dar cu siguranta nu va fi la fel de de impresionanta ca verzitura....


      M V P
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • A venit in sfarsit si noia achizitie !!!



        M V P
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Felicitari si drumuri cat mai line! Cu siguranta nu va fi la fel de impresionanta ca verzitura, pt ca nu prea ai ce sa-i faci in plus fata de cum a venit din fabrica ...

          Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by B-64-MVP View Post
            A venit in sfarsit si noia achizitie !!!
            Arata super. De la unii care "este priceputi la toate" si n-au vazut modelul asta decat in poze au zis ca e naspa (adica la chestii tehnice, nu la aspect). Deci ai luat teapa.
            Mi-ar placea si mie o teapa d-asta!
            S-o stapanesti si hingheresti sanatos!

            Comment


            • Frumos! Sa o stapanesti sanatos!

              Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

              Comment


              • Frumoasă achiziția. Sa o stăpânești sănătos. Și eu sunt în așteptarea noii achiziții, tot din familia FORD, dar mai mică, mai „FOCUOASĂ”

                Comment


                • Va multumesc pentru aprecieri !!! Da se pare ca va fii masina de familie la care nu voi modifica prea multe !!! Se pare ca noul proiect va fii aceasta buburuza !!!


                  M V P
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • Frumoasă achiziția, sa o stăpânești sănătos.
                    Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                    Comment


                    • Stiu ca cei de la Ford au discounturi bune.Cat ai avut reducere si la ce pret ai luat.o?4x2,4x4?
                      Vrei sa te remarci ca fiind idiot?Atunci da quote la ultimul mesaj postat!!

                      Comment


                      • Micutule ai dreptate, au discount-uri bune : pret lista 26,750 €, pret achizitie 18,750 € + 500€ un tichet rabla !!!


                        M V P

                        Modelul este un Trend 1.5 tdci, 120 cp cu 300 nm, 4x2, cu Pachet Iarna si Pachet Trend + Senzori Parcare Spate !!!


                        M V P
                        Last edited by B-64-MVP; 14 November 2017, 15:06. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • sa o stapanesti sanatos MVP...ce discounturi frumoase au
                          sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                          Comment





                          • Sent from my iPhone using Tapatalk
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • nu ai loc in parcare ))) te-ai dus in fundul gradinii sa nu parcheze nimeni langa bestie
                              sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google