Demontare Consola Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Olly09, despre ce scule din plastic vorbesti tu?
    Computer, did we bring batteries?... Computer?...

    Comment


    • #17
      asa ceva cred ca vrea sa zica
      Attached Files

      Comment


      • #18
        Da Gaboneygg ,despre sculele alea vorbeam...le.am comandat,am dat consola...am colantat plasticul ala ,manerele de la usi ...ideea e ca vreau sa le decolantez pt ca tot nu.mi place...arata foarte bine dar tot nu.mi da senzatia ca e din fabrica.voi comanda film pentru hydro transfer si atunci va fi cum trebuie.Sper pana in vara sa.mi prezint si eu bolidul extraordinar de naravas ))eventual sa vin si la o intalnire!!!

        Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

        Comment


        • #19
          Se poate pune consola cu aeratoare patrate pe Logan 2 cu aeratoare rotunde?

          Comment


          • #20
            Da și nu.

            Se poate pune, dar aeratoarele nu vor opri de tot fluxul de aer care se va duce pe sub bord în plus trebuie decupat din tevi.

            S-a mai discutat.
            Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

            Comment


            • #21
              @mirceammd
              In afara de faptul ca aeratoarele rectangulare arata mai bine, din punct de vedere practic cele rotunde sunt mult mai bune in ceea ce priveste posibilitatile de dirijare a fluxului de aer. Pe masina personala am rectangulare, pe cea de la munca cele rotunde din prima generatie asa ca stiu ce spun. Nu te sfatuiesc sa le schimbi.

              Comment


              • #22
                Si totusi, cum se desface acea masca? Ce va poze, sfaturi?

                Comment


                • #23
                  Cea mai mare diferenta e ca aeratoarele de Prestige nu se pot inchide, doar directiona. uneori e neplacut lucrul asta.

                  Comment


                  • #24
                    Aeratoarele la Prestige se inchid daca dai maxim dreapta de cel din stanga, si maxim stanga de cel din dreapta

                    Comment


                    • #25
                      Super informatie! Mersi! Chiar n-aveam habar... Desi am citit manualul, probabil nu mi-a ramas in cap daca scrie acolo...

                      Comment


                      • #26
                        Confirm si eu ca cele dreptunghiulare doar arata mai bine, in rest numai dejavantaje, nu directioneaza bine, la mine nici nu se inchid de tot.

                        Comment


                        • #27
                          Da mai, functionale, nefunctionale, dar sunt mai frumoase .
                          Daca nu citeam acest topic eram mai fericit ) Nu observasem aceste dezavantaje, credeam ca-s eu dilau!

                          Comment


                          • #28
                            Nu stiu cu ce va deranjeaza aeratoarele dreptunghiulare, un dezavantaj consider ca este faptul ca nu sunt toate asa, era si mai ok.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Onixer View Post
                              Aeratoarele la Prestige se inchid daca dai maxim dreapta de cel din stanga, si maxim stanga de cel din dreapta
                              Se inchid dar etansarea lor lasa de dorit!
                              „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                              Comment


                              • #30
                                Am testat si eu cu inchisul, fac un click da aerul tot iese ca la balamuc. Adica aproape ca nu are efect.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google