De Ce Nu Pot Sa Deschid Un Thread La Bursa ???

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • De Ce Nu Pot Sa Deschid Un Thread La Bursa ???

    Am tot incercat sa deschid un thread la bursa, vanzari jante, roti auto.
    Am respectat toti pasii descrisi in regulament, insa nu mi se aproba, am tot trimis si pm-uri sa intreb, insa nici un raspuns.


    DE CE NU POT SA DESCHID UN NOU THREAD ???

    Multumesc pentru raspuns administratorilor.

    O z\i buna .

  • #2
    Ai rabdare; ce-i asa graba?
    Anunturile alea, daca ai respectat Regulamentul, musai trebuie aprobate de un moderator.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • #3
      Raspund eu: pentru ca nu se respecta Regulamentul
      Sunt 3 topicuri in discutie, neaprobate.
      Eu unul nu pot sa dau bani pentru un produs care nu are macar fotografie.
      In acele topicuri sunt doar poze din ansamblu din laterala stanga a masinii.

      Ma astept sa fie anexate poze in detaliu, pentru fiecare janta in parte, de preferat fara ornamente. (transparenta)

      Multumesc pentru intelegere, asteptam fotografiile in conditiile enumerate
      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

      Comment


      • #4
        da, am sa fac pozele ca atare, insa ce nu inteleg e ca sunt o gramada de topicuri la bursa, cu dezmembrari de exemplu care nu au absolut nici macar o poza cu masina care se dezmembreaza. Si acelea au fost aprobate...iar eu trebuie sa fac poza la fiecare janta si sa specific ca sunt rotune...

        Comment


        • #5
          Stai relax pedro...si am incercat de multe ori...de 3 ani...foarte greu!

          Comment


          • #6
            Andyno...tocmai tu ai venit sa ridici steagul.
            5 anunturi, fara poze, fara pret. Elemente esentiale! Sterse direct!
            Apoi 2 anunturi de autoturisme, la care ti-am intins mana, aprobandu-le conditionat
            Nu aveau iarasi 2 elemente cheie! Pretul si...rulajul.

            In cazul autoturismelor avariate, dezmembrari, eu unul le-am aprobat cu macar o poza de ansamblu, data fiind complexitatea reperelor vandute, este imposibil sa realizezi pentru toate elementele fotografiile. Cumparatorul urma sa solicite detaliile pentru piesa de care era interesat

            Regulamentul Bursei este simplu, transparent, cu reguli de bun simt.

            Eu va intreb pe voi, cei care va simtiti nedreptatiti, ati scoate bani din buzunar, pe ceva ce nici in poze nu vedeti?
            Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google