Imbunatatiri Logan 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mă bate gândul să achiziționez prezoane antifurt, ceva sfaturi despre firma producătoare și ce dimensiuni la care să mă uit ? Mulțumesc

    Comment


    • Vezi gama noastră de perne speciale WELLPUR, realizate din spumă cu memorie sau burete: perne pentru gât, perne pentru susținere a coloanei vertebrale.


      Eu am cumparat din jisk o perna lombara, tot era la reducere
      Am avut si suport dintr acela din auchan cu plasa, dar nu imi era prea comod, era cam prea mare

      Eu am cumparat un set de persoane antifurt din vitan

      Comment


      • Originally posted by panselin4 View Post
        Eu am cumparat un set de persoane antifurt din vitan
        de care persoane?
        Computer, did we bring batteries?... Computer?...

        Comment


        • Originally posted by panselin4 View Post
          https://jysk.ro/dormitor/perne/perne...dal-34x36x12-6

          Eu am cumparat din jisk o perna lombara, tot era la reducere
          Am avut si suport dintr acela din auchan cu plasa, dar nu imi era prea comod, era cam prea mare

          Eu am cumparat un set de persoane antifurt din vitan
          Cum asezi perna lombara pe scaunul masinii? O pui cumva sub husa scaunului? Ai atasat curele sau elastice? Ai bagat-o in husa proprie mai intai? Ma poti sfatui? Am vazut-o la reducere si sunt in cumpana, sa o iau sau nu?
          „Decât să înjuri întunericul, mai bine aprinde o lumânare.”

          Comment


          • Ia-o, orice solutie vei folosi o sa fie mult mai bine decat scaunul simplu. Cred ca daca pui o punga cu cuie si tot e mai bine Scaunul e o mizerie.

            Comment


            • Razvan, daca ai fi avut L1, scaunul din L2 ti s-ar fi parut foarte ok :-p.

              Comment


              • Da și nu.
                Încă merg cu amândouă. Au făcut un pas înainte cu redesenarea scaunului și doi înapoi cu dispariția reglajului.

                Comment


                • Am avut ambiance...deci despre ce reglaj vorbim?

                  Comment


                  • �� eu la laureat am și când o vină timpul o să pun si pe Prestige ��.
                    Momentan încep cu insonorizare.

                    Comment


                    • Originally posted by sebibv View Post
                      Am avut ambiance...deci despre ce reglaj vorbim?
                      Posibil despre reglajul lombar, stiu ca la L1 varianta Prestige avea reglaj lombar in scaunul soferului.
                      Din pacate la L2 a disparut, impreuna cu conductele de aer pentru pasagerii din spate, ma irita la culme, eu inghet in fata si cei din spate mor de cald. Noroc ca am pus folie ca altfel ...
                      O sa vreau sa le montez si pe acelea ca vine iarna si cu copil mic nu ma risc.

                      Comment


                      • Deci L1 avea sistem de distributie aer pasageri.... Hmmmm

                        Apropo, cu folie, nu va opreste politia mai des?
                        Se poate da usor jos? Cam cât costa?

                        Comment


                        • Folie omologata Llumar doar pe spate si luneta. Nu ai probleme, poti pune linistit maxim 95%, cauti o firma autorizata RAR pentru montaj.

                          Pe fata are oricum geamul tenta de culoare si nu ai voie decat un anumit grad de intunecare, maxim 25% sau 30%, mereu uit cat era maximul.

                          Comment


                          • Am şi eu pusă folie şi nu m-a oprit poliţia deloc pâna acum, trebuie să pui folie autorizată/omologată, s-au mai schimbat legi între timp, firma care ţi-o pune îti dă nişte documente, se pune şi un abţibild pe ea.

                            Comment


                            • Intrebare de noob... Se pune pe interior sau exterior? Ma gândesc în special la sistemul de dezghetare spate.
                              Un pret aproximativ?

                              Comment


                              • pe fata, legal, nu poti pune din cauza ca geamurile sunt colorate deja.

                                @Luciano2, tu pe fata ai primit omologare? ai timbrul pe folie? daca da, ce scrie la transparenta.

                                cel mult poti aplica folie exterioara de protectie (sunt si atermice) dar costa destul de mult (~200lei geamurile din fata). astea sunt legale ptr ca au transparenta 100%.


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                I have no special talent. I am only passionately curious.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google