Vyp's Garage - MCV Stepway

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Tot adunam, incalziri locuri spate, suporti butoane laguna 2, bricheta pentru portbagaj.
    Attached Files
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

    Comment


    • #17
      Vreau si eu protectiile alea de cauciuc de la usi si carenajele rotilor, dar nu am gasit. Imi recomanzi si mie te rog?

      Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

      Comment


      • #18

        opturatoarele le gasesti pe forum, pe ocazii, olx sau la dealer.
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • #19
          Multumesc

          Trimis de pe al meu V1_ViperS folosind Tapatalk

          Comment


          • #20
            Intrebare: am primit telefon de la dealer, au o oferta la casco, 50% reducere la polita casco pe primul an suportata de dacia, daca o inchei luna aceasta. Cine a mai avut casco prin dacia si daca se renteaza?
            Multumesc.
            Last edited by vyp75; 24 September 2017, 20:34.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • #21
              Am achizitionat si amvelope de iarna daca dacia pivreaza masini iarna cu amvelope de vara ce sa faci, o cheltuiala in plus.
              Attached Files
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #22
                Originally posted by vyp75 View Post
                Cine a mai avut casco prin dacia si daca se renteaza?
                Multumesc.
                Eu sunt la a treia polita, incheiata prin Dacia. Eu zic ca merita, asiguratorul este Allianz, polita este fara fransiza cu toate riscurile acoperite si costa destul de putin, cam 1000 lei pe an. Anul trecut am avut o dauna, constarea s-a facut repede si am reparat masina fara batai de cap.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by vyp75 View Post
                  Intrebare: am primit telefon de la dealer, au o oferta la casco, 50% reducere la polita casco pe primul an suportata de dacia, daca o inchei luna aceasta. Cine a mai avut casco prin dacia si daca se renteaza?
                  Multumesc.
                  Un coleg a avut Casco de la Dacia si a vopsit cateva elemente ireprosabil la reprezentanta. Ptr el a meritat
                  Logan GPL 1.4

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by vyp75 View Post
                    Am achizitionat si amvelope de iarna daca dacia pivreaza masini iarna cu amvelope de vara ce sa faci, o cheltuiala in plus.
                    All season oameni buni.
                    Eu am luat anul asta Cross climate Michelin si la revedere 5 ani. Senzatie anvelopele. Mi s-a acrit sa merg la schimbat de roti. La cata zapada avem noi pe an cca 2-3 zile nu se merita. Si atunci o lasi in parcare.
                    Last edited by Archangel80; 26 September 2017, 14:56.

                    Comment


                    • #25
                      Nu toti merg cu masina pana la piata sambata si duminica.

                      Comment


                      • #26
                        Ce simpatic esti....LOL. Stii tu ce face fiecare?
                        Eu in 6 ani sunt la al3lea set de anvelope. Tu? Mai ai pana la sarma? Merge si cu sarma scoasa, stai linisti.
                        Last edited by Archangel80; 27 September 2017, 09:32.

                        Comment


                        • #27
                          Jane...am luat anvelope dedicate ptr iarna...nu sandale cu blanita. In 15 minute am pus jantele de tabla anvelopele de iarna. Sper sa te ajute controlul traction control si esp-ul.

                          Comment


                          • #28
                            Mitica...ia pune mana mataluta si vezi ce fac cross climeturile. Si apoi da-ti cu parerea...;). Spor.
                            Nu-i pentru oricine. Un cross climate face cate 3 anvelope de iarna Shao lyn sau Nan Kang gang bang.
                            Last edited by Archangel80; 28 September 2017, 10:57.

                            Comment


                            • #29
                              Buna, eu zic sa intram on topic.
                              Am primit vesti spre surprinderea mea, masina a ajuns astazi in curte la dealer desi termenul de livrare era 19.10, deci se poate.
                              Intre timp am achizitionat multiplexor si o tavita portbagaj.
                              Attached Files
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #30
                                Nice, asteptam sa o vedem in realitate.
                                Te invidiez.
                                Logan GPL 1.4

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google