Navi LG Stock De Pe Logan 2 - Discutii Generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Măcar de-ar afişa şi ceva util, temperatura motor zic şi eu, că frunze verzi merg la salată cu friptură nu pe bord, părerea mea ...

    Comment


    • Pai pe langa frunze iti afiseaza si temperatura de afara. Este ceva in plus fata de ceea ce considera Dacia ca ar fi de nasul nostru!
      „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

      Comment


      • Originally posted by t0rquemada View Post
        9 octombrie + 90 zile, sau mai sigur 9 octombrie + 75 zile(în caz de server picat, etc)

        Ai separat Europa de Est și Europa de Vest la EVO, la Medianav simplu aveai toată Europa
        Asae dar pe navi la mine europa de vest e fara franta si spania, la ei pe site la dacia navi extras europa de vest e cu franta si spania in ea, eu asa am vazut...
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Originally posted by gogeala View Post
          OK, atunci sa inteleg ca multiplexorul in combinatie cu tdb-ul din foto de mai sus (sw 07 00) afisaza toate datele pe medianav? Sau n-am inteles nimic?
          Tabloul de mai sus e de Renault Symbol II și nu e pentru noi (Logan II și restul generației II)
          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

          Comment


          • Buna, pe un medianav de pe duster din 2015, adus din belgia, nu are ful europa, doar belgia si inca ceva pe acolo in zona, merg instalate si adaugate hartile full europa de pe alt soft? Am in calculator o copie la un medianav full europa de pe un lodgy stepway si daca ar merge puse hartile pe duster, cum trebuie procedat?
            multumesc.
            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

            Comment


            • Dac ai Menaco, merg. De sine stttor, nu.

              Trimis de pe Moto Z Play

              Comment


              • Sa nu va rataciti.

                HERE Europe 2017.Q3.zip
                Tutorial montaj conducte ventilatie pentru locurile spate: http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1156

                Comment


                • Multumesc.

                  Comment


                  • @epuru
                    Multumesc !

                    Comment


                    • O intrebare: hartile astea merg si pe alta rezolutie decat cea standard de la MediaNav (800x600)?
                      Eu am iGO pe o navigatie cu Android si rezolutie 1024x600.
                      Multumesc.

                      Sent from my SM-G950F using Tapatalk

                      Comment


                      • @ViperX, hartile nu au legatura cu rezolutia dispoizitivului sau mai bine zis a aplicatiei iGO setata pentru acea rezolutie.
                        I have no special talent. I am only passionately curious.

                        Comment


                        • @Silviu: merci de lamurire.
                          Mai urmeaza o intrebare, poate parea stupida: hartile noi le pun in aceeasi locatie cu cele vechi... dar pe cele vechi le pastrez sau le sterg?
                          Motivul pentru care intreb este ca pe cardul de harti cu care a venit navigatia, am si 2015Q4, si 2016Q2.
                          Sorry daca pun intrebari puerile, dar n-am mai facut update de harti la iGO... pana acum am facut doar la MediaNav, cu harti originale, ceea ce e cu totul alta treaba. [emoji16]
                          Inca o data, multumesc anticipat.

                          Sent from my SM-G950F using Tapatalk

                          Comment


                          • Cel mai bine ar fi sa le stergi pe cele vechi si sa le pastrezi doar pe cele noi dar sa-ti faci o copie de siguranta inainte pentru cazul in care cele noi nu sunt compatibile sau nu functioneaza din diferite motive.
                            I have no special talent. I am only passionately curious.

                            Comment


                            • Exact, fa back-up la cele vechi si incearca doar cu cele noi.

                              Comment


                              • Salut!
                                Stie cineva navigatia de la logan LG are wifi?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google