Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai, da, mail uri primesti; nu mai primesti notificari, adica acel anunt ca ai primit un mesaj.
    Daca vrei sa renunti le mesagerie, in Your control panel- mesagerie si notificari, debifeaza ce doresti sa se intample.
    Attached Files
    Last edited by IancuMIC; 13 November 2017, 23:12.
    Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

    Comment


    • Pai tocmai. Am debifat tot, am selectat "nici o notificare pe e-mail", tot vin e-mail-uri.

      Comment


      • Daca nu ai uitat sa salvezi schimbarile efectuate, chiar nu stiu ca sa-ti spun de ce se intampla asta.
        Degradarea unei societati, incepe cu criza morala profunda a acesteia.

        Comment


        • Fane, forumul vrea sa iti transmita un mesaj, de aia iti face sicane.

          Comment


          • eu prevad o nunta aici, pe forum, intre doi useri.

            Comment


            • M-am născut cu prea puține degete mijlocii în raport cu lumea în care trăiesc.

              Comment


              • Ce ajutoare de (dez) nadejde... [emoji16]
                (Nu ma refer si la nenea Iancu).

                Comment


                • Prețul la benzina se va stabiliza la 1 ianuarie în jur de 6-6,30 lei/l.

                  Comment


                  • Cred ca trebuie sa ma gandesc serios la alternativa de a alimenta din Republica Moldova, este o statie Petrom chiar cum treci granita la Sculeni.
                    Nasol de cei care n-au moldoveni, bulgari aproape de ei.

                    O companie feroviara din Japonia a cerut scuze dupa ce unul dintre trenurile sale a plecat din gara cu 20 de secunde mai devreme decat era programat.

                    CR nu-si cere scuze nici daca ajungi la destinatie cu 20 de ore mai tarziu.
                    Last edited by mr.K; 16 November 2017, 21:30. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • un nume inspirat: Motrio Winter FAR AWAY
                      franezi aici si te opresti la mama dracu'. mai si costa cat o anvelopa...

                      Comment


                      • Astea-s anvelope doar ca sa nu spui ca mergi cu masina direct pe jante.

                        Comment


                        • https://www.facebook.com/InfoTraficL...88979074628240.

                          Comment


                          • Guvernul vrea sa-i oblige pe studentii de la buget sa ramana in tara dupa absolvire: Ori muncesti aici cativa ani, ori dai banii inapoi
                            Oarecum, corect.
                            Corect in totalitate ar fi daca exista locuri de munca pe specializarile bugetate. Daca cineva nu isi gaseste loc de munca pe vreo specializare ce nu e cautat in Romania, gen bioinginer, sa fie lasat sa plece afara, unde poate profesa.

                            Nu mai bine termini la privat? Asa ai sanse mai mari sa devii ministru, parlamentar, nu tre' sa mai pleci din tara.

                            Comment


                            • si nici nu tre' sa fii destept sau sa'nveti, asta-i marele avantaj; doar bani sa ai, asta ar fi dezavantajul
                              Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                              Comment


                              • Pai uite fostul sediu al unei universitati private din Iasi.
                                Gandeste-te numai cati prosti a iesit licentiati de aici, de au reusit sa ridice dita' cladirea ca sediu+ camin intr-un timp scurt, pe langa salarii foarte mari la profesori. Numai cati politisti cu grade inferioare au facut "dreptul".
                                Daca extrapolam la nivel de tara, ajungem la miliarde de euro in 28 de ani.
                                Attached Files
                                Last edited by mr.K; 22 November 2017, 11:32.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google