Facelift Logan 2 /2016

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Volanul si bordul de la Sandero Stepway.

    Bord complet redim.jpg

    Comment


    • New Duster 2 Photos - Interior (*there is a rumor that these images might be leaked, unfortunately with all these secret events where the community is not invited, you don't know if what you find on Google is real or not. So, I do not know if a stranger is from Ford or Skoda when asking me to delete Dacia promo materials taken at a promo event, thus I would like only Dacia to post in the topic below comments on what the true status is).

      @Facebook Autobild Romania
      Attached Files

      Comment


      • Arata foarte interesant bordul.

        Comment


        • Ce treaba au pozele alea cu facelift-ul la Logan 2?

          Comment


          • Ma poate ajuta cineva si pe mine cu un sfat ? De unde pot procura un scaun sofer pentru logan 2008 pe gri nou ? Sau ce scaune se pot monta pe logan fara multe modificari? Va multumesc.

            Comment


            • despre potrivire, io-te ce zice mircionesb, aci: http://www.loganclub.ro/forum/schimb...highlight=audi

              Comment


              • Marc Suss, șeful Global Acces Program, care coordonează inclusiv dezvoltarea mărcii Dacia, a confirmat că vom avea încă un SUV, mai mare decât Duster, dezvoltat în următorii ani de echipa Renault, scrie Profit.ro.

                Comment


                • Ceva concret?
                  Nimic. Povesti la gura sobei.

                  Comment


                  • Citind stirea ta am dat de asta: https://www.digi24.ro/stiri/sci-tech...defecte-828507

                    Se lanseaza in draci modele noi la care fiabilitatea devine din ce in ce mai putin importanta!
                    „Viaţa e prea importantă ca să fie luată în serios.” Oscar Wilde

                    Comment


                    • S-a mai discutat: sunt atat de proaste, ca ar trebui sa inchida fabrica..doar ca merge de nu are aer, sunt colegi de pe forum care abia de curand au primit masinile noi, dupa cateva luni de asteptare..

                      Comment


                      • Da .Nemtii cumpara in draci masinile noastre autohtone si nu mai cumpara masinile lor deja consacrate.E normal sa denigreze produsele Dacia Renault.Eu o consider o stire de *****.Uitativa in service-uri si faceti comparatie cate masini nemtesti si cate Dacii/Renault sunt la portile lor si o sa vedeti care sunt fiabile si care nu.

                        Comment


                        • Numai când vezi de unde apare știrea și te lămurești
                          Pentru H4B(0,9 TCe) datu' cu părerea (mai ales cand nu ai toate datele) e sport național - Do not feed the trolls.

                          Comment


                          • Originally posted by danLaza View Post
                            Da .Nemtii cumpara in draci masinile noastre autohtone si nu mai cumpara masinile lor deja consacrate.E normal sa denigreze produsele Dacia Renault.Eu o consider o stire de *****.Uitativa in service-uri si faceti comparatie cate masini nemtesti si cate Dacii/Renault sunt la portile lor si o sa vedeti care sunt fiabile si care nu.
                            Miliarde de Dacia cumpara nemtii, am vazut eu. 10 Logan si Sandero la un BMW.


                            TUV prezintă anual clasamentele mașinilor testate în ultimele 12 luni, pe categorii de vârstă. Defectele urmărite sunt cele prevăzute de legislație: emisii, sistem de frânare, lumini și direcție. Anul acesta, Dacia a înregistrat cele mai slabe scoruri de la lansare și până astăzi.
                            Poi cam asa si este, de la 1.4 superfiabil, la ce se vinde acum.
                            Acum, si nemtii astia circula, nu tin masina in vitrina asa cum fac romanasii care, dupa ce platesc rata la masina, nu mai au bani si de benzina, asa ca fac 5.000 km/an si tot se mira ca nu li se strica masina in primii 3 ani.
                            Last edited by mr.K; 27 December 2017, 20:58.

                            Comment


                            • Nemții circulă că:
                              - au pe unde ( autostrăzi )
                              - la noi mulți au mașini de la muncă
                              - folosesc transportul în comun din cauza aglomerație
                              - se " cuplează " pt a reduce uzura mașinii
                              toate astea eu le văd la mine în București printre colegi și prieteni, dar și calitatea pare că a scăzut.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google