Filtru polen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gandeam la asta.. Dar sunt foarte ocupat in weekend... Iar in timpul saptamanii lucrez.

    Sper sa ajung totusi la o astfel de intalnire - chiar am primit fluturarul de invitatie acum vreo luna si tot planuiesc...

    Comment


    • Eu zic sa "te risti singur" , te uiti mai intai la fotografiile postate pe paginile anterioare, identifici locul si te apuci de treaba. Nu e f greu

      Comment


      • Locul l-am identificat imediat, problema e ca eu nu incap acolo, nu stiu cum as putea taia capacul ala in pozitia in care se afla acum... Dar voi incerca altii se pare ca au reusit.

        Comment


        • Dai scaunul in spate la maxim si te bagi dedesupt pe o parte, cu umarul drept inainte, o sa te mai chinui putin la taiat, dar cu putina rabdare si atentie merge. Iar la bagat fitrul, dupa ce il introduci putin si jos si sus, il impingi cu parte de sus inainte pana intra, apoi il fixezi si jos. O sa se indoaie putin la, dar nu are nimic.

          Comment


          • Are careva un sablon pentru diltru de polen cel de sub stergatoare ?

            Comment


            • Originally posted by cconstantin View Post
              Locul l-am identificat imediat, problema e ca eu nu incap acolo, nu stiu cum as putea taia capacul ala in pozitia in care se afla acum... Dar voi incerca altii se pare ca au reusit.
              Eu am 1,85 m si 98 kile, esti mai mare decat mine ?
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • Salut! Scuzati-mi ignoranta-priza de aer de sub stergatoare e deschiderea aceea dreptunghiulara? Se poate monta acolo un filtru?S-a mai discutat dar vreau sa fiu sigur ca am identificat locul... Multumesc anticipat!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Poti si acolo, dar filtrul de polen este in dreapta picioarelor de la pasager(trebuie sa decupezi un plastic), undeva sub bord.
                  B92MHO

                  Comment


                  • Da sa mai discutat despre acel filtru si vezi ca ai sa gasesti instructiunile la paginile 3,4,5,6 detalii, masuratori si tot ce vrea inima ta

                    Comment


                    • Multumesc tuturor! Drumuri bune!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Am citit tot ce s-a scris pe aici, dar am si eu o intrebare.
                        Nu ar fi mai eficient, afara sub stergatoare - plasa de tantari ( pentru frunze, crengute...Etc) si la interior un filtru decent?
                        Cred ca ar avea efect mai mare decat doar unul sau altul, ori doua filtre "solide".

                        Comment


                        • Salut.

                          In Pitesti monteaza cineva filtrul in aeroterma?

                          Merci.

                          Comment


                          • Originally posted by Hellbera View Post
                            Am citit tot ce s-a scris pe aici, dar am si eu o intrebare.
                            Nu ar fi mai eficient, afara sub stergatoare - plasa de tantari ( pentru frunze, crengute...Etc) si la interior un filtru decent?
                            Cred ca ar avea efect mai mare decat doar unul sau altul, ori doua filtre "solide".
                            nu este o ideee rea, fiecare cum crede ca ar fi mai bine

                            Comment


                            • @Hellbera: Daca pui filtru de praf/polen nu mai e nevoie de plasa.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Este asa ceva de cumparat ? Si este pentru locul de sub stergatoare ?
                                Attached Files
                                Last edited by Ciochy; 13 October 2008, 22:20.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google