B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Recomandati-mi si mie in Bucuresti ... un service ceva..unde pot pune si eu folie omologata cu autorizatie.. si daca stiti..cam ce pret... Multumesc anticipat !!
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • #17
      eu am pus la GIP din valea cascadelor, 350 ron, folie llumar, garantie 5 ani

      Comment


      • #18
        Eu am gasit cu 650 ron folie Llumar.. luneta..si lateralele...4 geamuri.. Se marita???
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • #19
          Se "marita" si cam asta e pretul corect pt care o face..Folia e made in UsA si e chiar ok, nu se zgarie usor si isi face si treaba sau daca o pui doar pt aspect o sa arate bine. Welcome 2 the forum! Multe modificari fara intampinari de probleme!

          Comment


          • #20
            suna, totusi, la GIP, e mult mai ieftin de 650 ron. Uite aici un nr de telefon 021 300 0572
            si intrebi de Valentin

            Comment


            • #21
              Originally posted by SSI View Post
              suna, totusi, la GIP, e mult mai ieftin de 650 ron. Uite aici un nr de telefon 021 300 0572
              si intrebi de Valentin
              Mersi frumos , Valea cascadelor e in berceni? sau gresesc?
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #22
                valea cascadelor e in Militari, pe langa DACOSERV.Suna inainte pentru programare.

                Comment


                • #23
                  aaa..daaa..e aici la mine in militari... ok.mersi
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #24
                    Draguta masinuta, sa o plimbi cu placere, ai putea dupa ce pui folia sa vopsesti de inceput chestiile alea de plastic de deasupra stopurilor in culoarea masinii iar daca vopseaua rezista sa continui cu bandouri, oglinzi si bari;)
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • #25
                      In primul rand fane1990 bine ai venit in club ,sa ai parte de masina asa cum i-ti doresti ,sper sa ne intalnim acum la intalnirea regionala de pe data de 01.03.2009 de la Brasov.
                      In legatura imbunatatirile pe care le poti face sunt multe cam inca juma de pret pe care ai dat sau inca platesti la masina.
                      Un sfat ca intre colegi ce detin MCV,scapa de ornamentele de crom,nu dau bine pe masina,si in aldoilea rand un sfat:Cromul este facut sa fie pus pe masinile din marca PREMIUM ca sa le deosebesaca de alte masini ca sunt premium si ca faci parte dintr-o clasa superioara(fite),iar loganul nu este o masina premium gen bentley lamborghini rols royce etc.si cromul sta bine numai pe anumote masini siacela discret pus si unde trrebuie.Nu stiu daca m-am exprimat bine dar cam asta e.
                      capacele nu trebuiau vopsite ca nu dau bine macar de le faceai in culoarea masini mai mergea,mai bine lasale fara capace ca da mai bine.
                      daca vrei intra pe my ryde la masina mea de 1.6 16v si vezi masina mea ce si cum am facut pana acum si i-ti faci o idee.Daca vrei ma poti suna pe 0743048988 sau pe mess la id sebi8ta sau pe forum la Threadul logan mcv.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #26
                        Ce spuneti de folia Samurai ?? e buna??
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • #27
                          ai sunat acolo? Cat te costa? Llumar e mai buna, are 5 ani garantie

                          Comment


                          • #28
                            inca nu am sunat....am zis ca o sa sun cand o sa am banii..dar pana atunci ma mai interesez... am gasit pe cineva... pe la City Mall.. care monteaza folie Samurai cu 300 ron.. si folie Llumar 500 ron ...
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • #29
                              Las-o drak de folie samurai sau ce o mai fi...Llumar si DRK sunt omologate de R.A.R...ATAT !!!
                              DRK e super si ieftina fata de llumar care e pentru de-aia cu bani, las-o-n-pace.Cauta prin magazine DRK e cu 100 ron 6metri primesti si certificat si timbre pt. geamuri
                              Nu te lasa dus de nas...bafta in continuare...
                              ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                              Comment


                              • #30
                                Prima mea amenda.... ... 120 ron si 3 pcte de penalizare...am lovit pe unu la semafor in coloana... asta e... off...
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google