Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalniri si discutii generale L.C. Bacau

    Aici se pot posta pareri,sugestii si poze de la intalniri.
    Last edited by KELBURTOS; 19 April 2011, 21:31.

  • #2
    sa facem schimb de numere de telefon, ne gasim mai usor pentru intalniri sau adunari . ovidiu_bc 0746266715
    BC-69-PAD,,,va saluta
    sigpic

    Comment


    • #3
      Logan Club Tg-Jiu va doreste ca sarbotorile de iarna sa va aduca sanatate si fericire, implinirea tuturor dorintelor si sanatate celor dragi. La multi ani!!!

      Comment


      • #4
        Craciun fericit! tuturor membrilor si famililor lor.

        Comment


        • #5
          LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
          Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

          Comment


          • #6
            Craciun fericit! tuturor membrilor
            BC-69-PAD,,,va saluta
            sigpic

            Comment


            • #7
              Ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Va doresc sanatate, bucurii si impliniri!

              Comment


              • #8
                Salutare baieti...cine imi da si mie pe rpivat numarul de telefon al lui NSA?Multumesc.
                Sau ca sa apelez la voi...cine imi spune cat costa o camera la Vila CFR din Slanic Moldova?Multumesc mult.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Pai cred ca cel mai bine ti-l dau eu, nu? Ai PM

                  Comment


                  • #10
                    salutare baieti

                    iulian ma numesc, sunt din bacau, momentan student la bucuresti.
                    am o intrebare pt voi. daca aveti idee de existenta unor stropitoare pt Logan, care sa intinda solutia pe tot parbrizul, ca la passat, sau alte masini moderne.
                    sau, daca pot sa le schimb cu unele de ma modelele care au astfel de stropitoare.
                    va multumesc.

                    Comment


                    • #11
                      In principiu le poti schimba cu orice model, atat timp cat sistemul de prindere pe capota este la fel. Ca sa fii sigur, trebuie sa scoti una sa vezi exact cum se prinde si dimensiunea gaurii din capota iar apoi sa cauti ceva la fel. Am auzit ca ar merge ceva de Volkswagen sau de Volvo, dar nu am vazut montate ca sa pot sa recomand ceva anume ... Uite aici ceva care poate te ajuta cum sa le dai jos.

                      Comment


                      • #12
                        baieti,veniti si voi mai multi la intalnire,in fiecare duminica la ora 2
                        BC-69-PAD,,,va saluta
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Poate au succes fluturasii. Ati reusit sa "plantati" ceva? Eu era cat pe ce sa-i plantez unei Dacii vechi cu superglue ca blocat parcarea la servici
                          Last edited by nsa; 26 January 2009, 21:26.

                          Comment


                          • #14
                            mai am 3 exemplare,restul pe parbrize in orash,sa vad duminica cine ma injura
                            BC-69-PAD,,,va saluta
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Pai duminica vino si tu pe jos si daca vezi bate de baseball in zona, fugi acasa

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google