Filtru De Polen

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Filtru De Polen

    O antrebare la dumneavoastra,la cati km schimbati faimosul filtru de polen?
    Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

  • #2
    In general se schimba la 5000-7000 de km,depinde si pe unde mergi cu masina!
    Si acum nu-ti mai spun ca s-a mai discutat ,ca iarasi se supara domnul moderator pe mine!

    Comment


    • #3
      Nu se supara, caci iti intind eu a doua mana de ajutor
      1. Cum se monteaza: http://www.loganclub.ro/forum/montaj...t=filtru+polen
      2. Topicul "dedicat": http://www.loganclub.ro/forum/filtru...t=filtru+polen
      Logan Ambition-dCi, 70 CP (+25); C.V.-JR5, A.H.; barza sosita in 2007, iulie

      Comment


      • #4
        ms. mult de tot am vazut ca erau dar nu ma lasat pe nici unul sa pun antrebarea ms anca o data pentru raspuns
        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

        Comment


        • #5
          Originally posted by marianhorduna View Post
          O antrebare la dumneavoastra,la cati km schimbati faimosul filtru de polen?
          Masina ta a venit cu filtru de polen sau ne intrebi asa ca sa te afli in treaba?
          Cred ca trebuia sa pui problema din alt punct de vedere.

          Comment


          • #6
            Daca am suparat pe cineva ami cer scuze.Masina nu avenit din fabrica cu filtru de polen,l-am pus EU.
            Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

            Comment


            • #7
              Marian eu nu am filtru de polen dar daca as pune l-as shimba cand mi-ar veni mie ca doar nu este filtru de combustibil sau de aer asta este un simplu filtru de polen (praf,frunze sau ce mai poate sa intre pe acolo )asta tine de cat de mult folosesti masina si cat de mult folosesti aeroterma pe pozitii de ventilatie asa ca daca nu dai niciodata drumu la ventilatie nu trebuie sa schimbi respectivul filtru niciodata asta am spus asa iti faci o idee cam ce inseamna valabilitate faimosului filtru de polen la care meseriasi de la dacia nici macar nu au facut decupatura in aeroterma si sa puna un capac acolo si noi ulterior sa montam acest filtru de polen .

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google