Sigla Logan Club Bucuresti , Sugestii Si Poze ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Plus ca trebuie sa ne gindim si la culorile masinilor. Una e alba alta gri inchis... ce te faci daca nu se vede bine la toate? Asa daca era ceva schematic ca si logo de mai sus puteam face alb si negru etc...

    Ar trebui sa facem vot initial la:
    - Logo Dacia nou sau vechi.
    - Cu masina, fara masina.
    Apoi mai vedem.

    Ar trebui sa facem vot initial la:
    - Logo Dacia nou sau vechi.
    - Cu masina, fara masina.
    Apoi mai vedem.
    Last edited by Lucus; 20 February 2009, 21:24. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #92
      sigla

      Ultima sigla postata de mine e o combinatie intre a lui odorog si a lui Lucus, Vitriol ... nick-ul e FUGULETZ, dar nu ma supar de confuzie .
      Lucus daca vrei fac si o schita in genul la DAKAR daca vrei, dar nu stiu ce o sa iasa ... si o sa modific si prima sigla care am postat-o ... sa nu mai apara DACIA!
      Apropo, eu nu lucrez in photoshop !
      sigpic

      Comment


      • #93
        Desenezi bine? Eu nu am mai desenat de multa vreme

        Originally posted by fuguletz View Post
        sper ca nu am inceput sa va stresez, daca da ... va trece


        Desenezi bine? Eu nu am mai desenat de multa vreme. Mi-ar lua mult pina as desena un logan k lumea. In ultima instanta am sa incerc. V fi greu, nu am nici creioane potrivite...

        Numai da quote la ultimul post
        Last edited by valeriuciprian; 20 February 2009, 23:42.

        Comment


        • #94
          ...

          Lucus, sincer eu nu am chef de misto ... alta poza total nefinisata ... a intervenit lenea suprema

          sigpic

          Comment


          • #95
            De unde vrei sa iau eu desenul ala cu loganul? nu e asa simplu.

            De unde vrei sa iau eu desenul ala cu loganul? nu e asa simplu.
            De cele mai multe ori e diferenta mare intre a vrea i a putea...

            Nu mai da quote la ultimul post
            Last edited by valeriuciprian; 20 February 2009, 23:43.

            Comment


            • #96
              @fuguletz: Eu sunt de acord cu sigla asta e chiar ok din punctul meu de vedere.

              Eu pe asta as vrea sa o am pe masina.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • #97
                4 Lucus

                Lucus, ca tot m-ai provocat .. uite un logan desenat de mine, e brut(nefinisat) ...

                sigpic

                Comment


                • #98
                  E bine. Dar...
                  Cind am timp am sa incerc sa desenez si eu.
                  Daca poti sa faci tu ai real, mai bine, scaneaza ai trimite-mi am sa o mai prelucrez eu pe comp.
                  Ok?

                  Numai da quote la ultimul post
                  Last edited by valeriuciprian; 20 February 2009, 23:43.

                  Comment


                  • #99
                    Pot sa fac si un logan de fabrica, dar dureaza mai mult ... pana maine la intalnire poate o sa fie gata pe hartie ... vin cu toate siglele care le-am facut scoase la imprimanta(alb-negru deoarece color nu cred ca mai am).
                    Cum zice Eu4yas, jantele arata ca emblema de la mercedes(FOF parca vroia ceva de genul asta pe masina lui). Sper sa termin pana maine!

                    Pot sa fac si un logan de fabrica, dar dureaza mai mult ... pana maine la intalnire poate o sa fie gata pe hartie ... vin cu toate siglele care le-am facut scoase la imprimanta(alb-negru deoarece color nu cred ca mai am).
                    Cum zice Eu4yas, jantele arata ca emblema de la mercedes(FOF parca vroia ceva de genul asta pe masina lui). Sper sa termin pana maine!



                    Last edited by fuguletz; 20 February 2009, 23:40. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • @fuguletz: imi cer scuze! Chiar nu a fost cu intentie.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • deja batem pasul pe loc.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Avem asa ceva:

                          Tineti minte ca nu sunt Club de Tuning, Show, Drift, Drag, etc ... gen Anonymous sau 4Wheels, etc ... Asa ca ne trebuie ceva care sa semene cu un logan.
                          Attached Files

                          Comment


                          • Originally posted by SilviuB View Post
                            Avem asa ceva:

                            Tineti minte ca nu sunt Club de Tuning, Show, Drift, Drag, etc ... gen Anonymous sau 4Wheels, etc ... Asa ca ne trebuie ceva care sa semene cu un logan.
                            salut, ceva gen o schita facuta dupa un logan, ar fi ok? o sa vin azi la intalnire cu un logan van alb ... ne vedem acolo si va arat tot ce am facut ... desigur pozele se pot modifica! Daca sunt idei, se poate face orice ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • Scurt si la obiect...
                              Nu a fost facuta de mine, dar daca vreti sa se mai adauge ceva scrieti aici.
                              Attached Files

                              Comment


                              • ce fain arata. doar ca cred ca ar trebui ceva culoare, nu neaparat cum e pe hartie. ideea e faina, hotarati-va si voi o data cu sigla
                                Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google