Faitonul :) Mcv Preference 1.6 Mpi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Faitonul :) Mcv Preference 1.6 Mpi

    buna logan addicted sunt shorty si am aici o mica prezentare :> mcv albastru 7locuri 1.6 mpi modificari nu prea molte..si anume folie pe geamuri sistem audio kit bass in rest nimicuri , beculete etc. am si poze pt curiosi si daca o sa vrea cineva o sa pun si filmuletzu de la zilele sucevei pe aeroportul stefan cel mare .. logan mcv versus bmw 316 . multa bafta si nu conduceti mai repede decat poate ingerul vostru zbura :>
    Attached Files

  • #2
    Salut shorty.

    frumos MCV.

    NU imi plac acele capace de roti, dupa parerea mea se vad mai frumos cele stock.




    Si inca ceva, ce ai pe faruri? Ca nu pare a fi pleoapa normala.
    sigpic

    Comment


    • #3
      sa nu ne zici ca e izoler band

      sa nu ne zici ca pe stergatoare ai deflectoare de aer

      de ce ai becuri albastre in poztii?

      de ce nu ai pus si capacul la difurile de pe fata?
      sigpicMy ride

      Comment


      • #4
        Aoleu. Acu vazui ca are chestia din aia cromata pe spate (banda), la capacul rezervor ceva cromat si pe bara fata iar banda cromata .

        Dupa mine, dau urat. Acu faci cum vrei, e alegerea ta.


        Sa ai grija de masina sanatos.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Te-a facut ala cu bmw-u atunci pe aeroport? Ca am vazut un filmulet pe iutub..si nu inteleg.

          Comment


          • #6
            MCV-ul imi place ca masina , dar iute si degraba ,ori ii montezi ceva jante de aliaj ,ori scapi de capacelea alea gen spinere,parerea mea ,cat mai putin dar ce faci ,faci cu gust,incearca sa vopsesti spoilerele intr-o culoare ,maruntisuri din astea care plac ochiului , deja cand ai lipit chestiuta aia pe usita rezervorului te-ai inscris in cursa de calificari la tuning mioriric .
            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

            Comment


            • #7
              bine ai venit printre noi,mai ai de lucru la masina,ai grija cu becurile in pozitii albastre te ia garda,,pune si u niste capace la difuzoarele alea niste jante negre,si scoatei cromul de pe grila fata la capac rezervor,si pe unde mai ai u,fal mai simplu ca da mai bn.bafta in continuare.
              sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

              Comment


              • #8
                Frumos loganelul , bine ai venit printre noi.
                sigpic #

                Comment


                • #9
                  Salut, frumoasa masina. La usa din spate mi se pare mie sau ai rugina acolo jos? In rest bafta in continuare cu modificarile si multi km fara probleme.

                  Comment


                  • #10
                    Frumoasa culoarea, am si eu unul la fel.
                    In rest numai de bine, ai grija ce pui pe el are cam multe "bling"-uri deja.
                    Baga un ochi pe forum, la chestii mai serioase...

                    Comment


                    • #11
                      Punei folie si pe fata, niste jante negre, si vopseste tot ce mai ai negru in culoarea caroseriei si va arata beton. ;) si da jos ala de pe capacul rezervorului ca e urat....
                      sigpic

                      Comment


                      • #12
                        Salut.Da super bine folia pe masina,ce transparenta ai la ea??
                        Asa am fost si eu la inceput,aveam crom pe masina,dar am reusit sa il dau jos.Poate reusesti si tu,da mai bine fara crom,din proprie experienta.
                        Un sfat: Sa iti faci stalpii si pe fata si pe spate,negru mat.
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • #13
                          no offence !! cromul iese din schema oricum si sa va iau pe rand ca am lipsit putin IAMAGI ...pe faruri este o folie autocolanta...care mai sta pana gasesc pleoape albastre. DELUXE-alea sunt stergatoare cu tot cu deflectoare,capacele la dif le-am luat separat si sunt montate. IULIAN - L-am luat cursa aia ca era diferentza de sofer stii tu. si capacele is vandute ) railorrrrrrrr >:P . FLORIN cu garda nu am probleme cel putin in sv. RENAULT -cum poti sa zici k e rugina :| crezi k e berlina sa iti rugineasca capetele de bara [substantza aia anticoroziva+ putin praf] si in sfarsit FANE - 5% transparentza [pe fatza nu omologheaza nimeni in SV] e cea mai inchisa care este si pt stalpi si acum caut folie de aia. numai bine la toti si ms pt aprecieri

                          Comment


                          • #14
                            frumos loganelu imi place culoarea ce sa iti mai zic si eu sa il stapinesti sanatos ca vad ca numa ce ai aparut si sau luat de tine bafta in continuare
                            Powered by LSS
                            http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

                            Comment


                            • #15
                              Intra la mine sa vezi masina si stalpii sa imi spui daca sunt ok,eu nu i-am facut cu autocolant.sunt vopsiti de mine,cu spray.A trecut cel putin 3-4 luni..si inca rezista....
                              sigpic
                              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google