Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bazar & Donatii - Logan Club Ploiesti

    aici puteti posta de unde va cumparati accesorii si poze cu ele cei din Ploiesti.

  • #2
    Eu nu prea am gasit nimik interesant in ploiesti .. din pacate .. dar care au ceva mijto sa posteze .. si sa zica de unde le-au luat .. buna idee GMC .. salutare !!

    Comment


    • #3
      Bun threadul GMC-ule. Chiar e bine sa stim pe unde gasim in Ploiesti una si alta.
      Eu in Ploiesti nu prea am gasit mai nimic. Ca service va recomand cu caldura Iatsa Campina pentru orice masina, nu numai logan. Si piese la fel.
      Mai este un service la Brebu langa Campina (la Lary pentru cine il cunoaste) , dar nu va sfatuiesc sa va duceti acolo pentru mecanica. Doar pentru folii, faruri, etc. si astea cam scumpe.
      In rest ... nu stiu .... mai asteptam pareri de la voi.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Scuze ca fac un offtopic !!! propun sa ne facem legitimatii pentru a nu mai exista discutii de genu cum au fost la BV ... sa ne adresam cu BA , FA , MA ..asa ai numele pe legitimatie ......si stii sa citesti ....;)





        Nu mai scrie in limbaj mIRC!
        Last edited by Zsolt; 10 March 2009, 17:41.

        Comment


        • #5
          Becuri proiectoare tuning Xenon look

          Daca e cineva interesat de becuri h11 pentru proiectoare Xenon Look alb curat nu galbui.Va pot aduce 70 ron setul de 75 wati si 75 ron 100 wati.
          Montajul 40 ron. (apropo in service e 180 ron montajul)

          Comment


          • #6
            atasez si o poza .mentionez ca ale mele sunt de 75 wati cele de 100 sunt mult mai puternice.
            Attached Files

            Comment


            • #7
              interesanta propunerea privind legitimatile ,pot sa-ti strang mana ptr. initiativa? ok ,mersi . dar as aduce o mica adaugare, de-acord ,numele, prenumele ,nr. de inmatriculare dar se mai poate atasa si numele de scena (forum ),multi ne stim dupa numele de utilizator de forum , si nu m-ar supara sa ma strige blackufo in favoarea lui mah, ba sau mai stiu eu cum ........ imi cer scuze de off-topic , acum sa revenim la pese , ....ii chiar asa de greu sa se inteleaga despre ce ii vorba ? sunt si eu curios ce se gaseste la voi mai ieftin si bun ,ca de mult si de proasta calitate suntem ,cred satui,toti.
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • #8
                Nu stiu daca am voie sa divulg numele unui magazin de accesorii bunicel zic eu... se numeste EKAT... T... cei care stau in ploiesti stiu despre ce este vorba... mai exact pe 23 august pe partea stanga, directia spre centru... au adus acum si body kit-uri pentru logan preturile sunt bunicele zic eu ...aveti de luat in consideratie ca au si plasticul de la schimbator care merge pus cel de la sandero ...prin schimbarea acestui ''accesoriu'' in locul unde vine scrumiera normal o sa va mai apara si un buzunar... pentru chei si altele necesare... zic ca este o idee buna !
                Last edited by Zsolt; 10 March 2009, 17:43. Reason: Limbaj mIRC

                Comment


                • #9
                  Toate magazinele de pe 23 august sunt EKA Tr... de care spui tu? ala pe partea stanga cand te duci spre centru , cel de langa vulcanizarea aia mare?

                  Comment


                  • #10
                    BAi GMC ca sa schimb plasticul ala am impresia ca mai trebuie taiat din manerul de la cutie .. tu ti-ai pus deja ? ... pozee

                    Bai domnul Distrat .. ba .. cat ma costa becurille .. pentru faruri si proiectoare ?? Ca m i-au placut la tine ..
                    Last edited by MihaitzaMCV; 10 March 2009, 18:31. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #11
                      Intra pe mess ID Ionutjic si vb acolo.

                      Comment


                      • #12
                        Foarte buna ideea cu legitimatiile !!!!! O sa vorbim la intalnire GMC-ule despre asta. Sa le facem la o firma specializata. Si poate anuntam si membri din restul tarii pentru intalnirile regionale si nationale ;) ca unde suntem 100 de masini cum a fost la Brasov chiar ca strigi "ba", "mah"..etc.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          EKA cel de pe partea stanga IOnut ..langa vulcanizare ...DA! ..au piese si accesorii de calitate chiar si preturi rezonabile ... IAR DE LEGITIMATII ? ..DEJA IS FACUTE 100 DE BUCATI PTR NOI PLOIESTENII !!! ....si le mai dau si gratis ...eu zic ca e buna afacerea ...sau imi iau teapa ? )...tu ce zici? ;P

                          Comment


                          • #14
                            super tare idea legitimatiilor si arata f bine atit legitimatiile cit si sigla lc ploiesti.
                            felicitari GMC-ule. ramine pe simbata.
                            http://www.loganclub.ro/forum/ph_83_myr-t31976.html

                            Comment


                            • #15
                              E o idee buna de ce sa iti iei teapa.....
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google