B 65 CLK => Logan Mcv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    frumoasa masina arata chiar bine,imi place ca iai dat cromul jos...bafta multa si multi km fara incidente..
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #47
      Mersi frumos Florin.
      Un sfat care sa nu fie prea costisitor imi puteti da??
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • #48
        mult mai frumoasa fara croame. si pe mine m-au convins alti loganisti de pe forum sa le dau jos si nu regret. imi place cum arata partea din fata
        Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

        Comment


        • #49
          LA MULTI ANI MIE !! 19 ANI !! si 6 luni jumatate de permis...
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • #50
            Cateva poze noi cu ea curata si cu ledurile montate sub scaun.Ele sunt mai puternice,dar nu prea ies bine in poze:

            100_1879.JPG100_1883.JPG100_1882.JPG100_1862.JPG100_1857.JPG
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #51
              Super tare...Pe Sos. Chitilei ..razie...6.7..echipaje... Bineinteles m-a oprit...Cu actele in regula...s-a luat de banda de leduri....vroia sa imi ia talonul...
              Asa ca..aveti grija..cei cu asa ceva pe masina...
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • #52
                ma fane chiar vroiam sati zic de benzi sa ai grija la garda...si sincer nu dau bine acolo...se ved urat pe timp de zi..ies in evidente pe bune...mai bine punele in spatele grilei si se vede ca o lumina difuza...parerea mea u stii..si punei folie ca o sa arate belea pana acum ai facuto tare frumusica..asa si dai stickerul ala cu RO de pe spate jos....bafta multa in continuare.
                sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                Comment


                • #53
                  da chiar..uite..stickerul cu RO nu l-am observat sa il dau jos )) ms pt. sfat... nu mai pun nimic pe ea...legat de lumini suplimentare....poate asa doar .. cu alimentare la bricheta... nu vreau sa am probleme...
                  sigpic
                  Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                  Comment


                  • #54
                    Tinand cont ca s-a luat politia de mine....in legatura cu banda de leduri...le-am scos si le-am pus pe usa...
                    Le-am legat la plafon....si functioneaza la fel ca cele din plafon...La Skandal am vazut asta..si mi-a placut..
                    SP_A0607.jpg
                    sigpic
                    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                    Comment


                    • #55
                      Astazi umbland prin pc...m-am apucat de modificat poze.... Ce ziceti de poza aceasta:

                      poza modificata.jpg

                      Am modificat masca: i-am scos sigla...nr. de inmatriculare l-am pus jos si capota... Eu zic ca se vede super..
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • #56
                        La Ploiesti la un service autorizat folie llumar cu autorizatie .. 450 RON .. si nu cred ca e asa de greu sa vii de la Bucuresti la Ploiesti .. ca nu bagi de 200 RON benzina sau motorina .. daca vrei iti dau nr de tel

                        Comment


                        • #57
                          Salutare. De unde ai cumparat ledurile pentru pozitii? Arata foarte bine masina cu ele. S-o stapanesti sanatos si fara incidente!

                          Comment


                          • #58
                            Salut.Se gasesc peste tot prin comert.In targ gasesti sigur.Am vazut si pe acolo.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • #59
                              Frumoasa masina .... Multi km fara evenimente ... Inteligenta ideea cu banda de leduri pe usa ;)

                              Comment


                              • #60
                                Cateva poze recente... Am incercat niste cerculete pe iarba.... .. dar e masina cam lunga....
                                SP_A0630.jpgsdaw.JPGSP_A0635.jpg
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google