Logan MCV 1.5 Dci 85 CP , O Masina Excelenta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    protectilie ptr. aripi le-ai comandat la dealer-ul din loc? sau? va trebui sa-mi montez neaparat ,devin chiar necesare........sper sa avem ocazia sa ne admiram masinutele live.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #17
      Aparatorile sunt comandate la dealer. Sunt originale. Sunt de Logan Pick-up. Adica sunt mai late dupa cum se observa. Mie mi se pare ca arata mult mai bine cu aceste aparatori. Singura diferenta este ca la cele din spate trebuie sa tai putin dintr-un colt. (e o chestie simpla de facut)
      Last edited by adicata2003; 12 March 2009, 10:57.

      Comment


      • #18
        Frumos loganu .... si cu motoru pot sa zic ca ai facut una din cele mai buna alegeri pt MCV ... consum mic si putere ... frumos dvd playeru ala atarnat de plafon ;) ....

        Comment


        • #19
          Modificarea asta trebuie facuta.
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Originally posted by NPoWer View Post
            Frumos loganu .... si cu motoru pot sa zic ca ai facut una din cele mai buna alegeri pt MCV ... consum mic si putere ... frumos dvd playeru ala atarnat de plafon ;) ....
            Ala atarnat este un TV portabil pe care il folosesc ca ecran. Are intrare video. DVD Player-ul este acela din bord.

            Comment


            • #21
              scuze daca sunt prea insistent, cat te-au costat protectile?.......cu montajul ma descurc nu-i problema , ..........am observat intr-o poza anterioara unde ai tras modificarea , ii floare la ureche.......
              http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

              Comment


              • #22
                Sa o stapanesti sanatos. Saptamana asta am vazut tot un MCV de 85 de cai cu peste 300.000km la bord. Din ce am inteles masina a facut doar exteriorul, dar nu are nici acuma probleme cu motorul.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by adicata2003 View Post
                  La mine functioneaza ireprosabil ABS-ul cu anvelopele astea.
                  Vezi discutia cu ABS care se duce la http://www.loganclub.ro/forum/manife...i-t1600p6.html

                  Comment


                  • #24
                    imi place plafonu cum e facut

                    cand vin jantele??
                    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by blackufo View Post
                      scuze daca sunt prea insistent, cat te-au costat protectile?.......cu montajul ma descurc nu-i problema , ..........am observat intr-o poza anterioara unde ai tras modificarea , ii floare la ureche.......
                      Stai linistit nu esti insistent deloc. Pai de ce crezi ca sunt pe forum? Ca sa ajut prietenii.

                      Nu prea imi mai aduc aminte exact. Oricum sunt in jur de 90..10 lei perechea. Adica 90..100 fata si 90..100 spate.

                      Originally posted by aditzu08 View Post
                      imi place plafonu cum e facut

                      cand vin jantele??
                      Jantele ar venii si maine, dar e problema de bani. Am alte prioritati, nu jantele. Eu si maine mi le-as lua
                      Last edited by adicata2003; 13 March 2009, 01:25. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #26
                        dragutza masina.....motorul super ok nai nicio treaba cu el.......place mcv dar fara barile alea deasupra nush d c da strica toata linia masini :P acu noah chestie de gusturi sa ai parte de ea si sa apuci 300.001 km cu ea :P sal

                        Comment


                        • #27
                          Chiar frumoasa masina ta, si dotarile .... poate ne vedem la intalniri. Vino sambata la Campina.
                          In privinta aparatorilor la aripi am anumite retineri.... pot sa faca mai mult rau decat bine. Adica sa tina apa si sa rugineasca aripa. S-a mai discutat problema .... Acum vei vedea...
                          Spor in continuare la modificari si cat mai multi Km !!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Succes !!!
                            ocse-mob Timisoara... Mobila la comanda !

                            Comment


                            • #29
                              Multumesc tuturor.
                              Nu are cum sa rugineasca pentru ca nu tine apa. Se monteaza la cca 1..2 mm de aripa. (opartea de jos), deci nu are cum sa stea apa.

                              Nu am cum sa ajung sambata pentru ca lucrez. As fi vrut sa vin. Poate altadata.


                              Drum bun tuturor.

                              Comment


                              • #30
                                sa o stapanesti sanatos reusite modificari
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google