Intalnire in Timisoara

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaloane, indemanare, frana de mana, scartait de roti... Foarte faina intalnirea de ieri Colegii aradeni foarte primitori, ca de obicei... Urmeaza sa fim noi gazdele pentru ei in viitorul apropiat, cand locul de intalnire o sa fie la complexul DAF Junior din Giroc.

    Pozele si filmarile facute de sorinj pot fi gasite aici si aici
    Pozele facute de Black Pearl pot fi gasite aici

    mareom in rearanjare traseu:

    mareom:

    seba, tura 1:

    seba, tura 2:

    Masinile prezente la intalnire:

    Si cateva poze:
    Attached Files
    sigpic
    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

    Comment


    • super tare primirea aradenilor pacat ca nu se inteleg si echipele de fotbal cum ne intelegem noi si pizza a fost grozav de buna
      Powered by LSS
      http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

      Comment


      • Aradenii va saluta si va mai asteapta si alta data la fel de numerosi. Nu cred ca are nici o relevanta daca echipa voastra din liga lu' Mitica nu se intelege cu a noastra (asta deoarece am auzit ca nu mai sunt intelegeri - cica s-au terminat blaturile - din hipermarketuri bineinteles, ca dupa atatea sarbatori s-au mancat la torturi in nestire).

        @Zsolt ca organizator sper sa nu uiti ca "Urmeaza sa fim noi gazdele pentru ei in viitorul apropiat, cand locul de intalnire o sa fie la complexul DAF Junior din Giroc." si sa nu ne faci iar sa venim pana in Timisoara doar sa fim pierduti in trafic de vitezomanii tai colegi.

        Poate data viitoare facem o compilatie a clipurilor, daca tot am filmat aceeasi chestie din 2 unghiuri diferite. Sau poate ne ajuta @crististreulea, sa nu ii furam placerea.
        sigpic

        207 noir obsidien

        Comment


        • Originally posted by sorinj View Post
          si sa nu ne faci iar sa venim pana in Timisoara doar sa fim pierduti in trafic de vitezomanii tai colegi.
          In sambata aceea nu eram in TM Daca eram, nu se intampla asta
          Nah ca m-am scos

          Astea fiind spuse, mai ramane sa ne punem de acord cu data intalnirii la DAF.
          sigpic
          ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

          Comment


          • man sambata la daf junior trebuie sa mergi sa te interesezi daca nu ii inchiriat pentru ceva botez sau alea alea. sau cautam alternative - back up plan (io am fost unu din vitezomani )

            Comment


            • Inceput de lista pentru sambata:

              1. Zsolt
              2. ?

              PS. Si unde ne intalnim sambata asta? Ca de la 5 e meci la stadion.
              sigpic
              ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

              Comment


              • probabil nu voi veni sambata, ca am de "tiganit" niste borduri de logan
                Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                Comment


                • 1. Zsolt
                  2. CRS
                  3.

                  mergem la stadion sau rompetrol pentru regrupare si de acolo blana la locu de dezmat ( iveco pentru cine nu stie)

                  Comment


                  • Cum a zis si CRS, la ora 16:00 grupare la stadion si pe la 16:20 plecare spre iveco Cei intarziati sa vina direct acolo :P
                    sigpic
                    ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                    Comment


                    • Meciul incepe la ora 17:00, daca tu gasesti loc de parcare la ora 16:00 la stadi esti erou. Eu merg direct la Iveco, nu ma mai inghesui la stadi.
                      No, apoi blana
                      Taaaaaci!!! ca nu stii ce-i bine
                      ...si nu uita, prietenul bun, la balamuc se cunoaste

                      Comment


                      • care nu ati inchis robinetu aseara la iveco? cand mam dus pe la 20 si ceva a incput sa ploua marunt
                        si nu ati trecut lista de prezenti
                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare,maine cum e cu intalnirea,la ce ora si unde??La 16 la stadion sau mai devreme la raliu,daca am auzit bine?

                          Comment


                          • Eu maine merg la Felix deci nu o sa fiu prezent la intalnire... Vorbiti-va voi unde vreti sa va intalniti si la cat. In principiu propun sa ramana acelasi loc si aceeasi ora, adica la stadion, ora 16:00.


                            LE: Gigi, poate organizezi tu ceva "specatulos" pe maine
                            sigpic
                            ...::: Preference, 1.5 DCI 82cp :::...

                            Comment


                            • mie mi-a facut tatamiu program sexy, darama cosul la casa veche.
                              propun ca intalnirea sa fie la mine acasa, 10 caramizi de caciula si le-am rezolvat

                              deci la stadion la ora 16, ca de obicei

                              1.
                              2.
                              Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                              Comment


                              • Dany59ddd prezent maine la stadion după o luna de zile;in sfarsit,dar asta mi-e serviciul n-am ce face.Hai baieti treceti-va pe lista,n-o lasati goala.S-ar putea si Snaky_2004 dar poate cu putina-ntarziere.

                                1. dany59ddd
                                2.
                                Last edited by crististreulea; 15 May 2009, 22:46.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google