Logan Club Bacau Implineste 1 An

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Mi-a spus la telefon ca intra pe la 9-10 dar .... cred ca ramai fara mancare

    Comment


    • #32
      Am intrat tz, mai bine imi dadeati un bip, dar hai sa ne trimitem id-urile de mess prin pm, sau mesaje tel. iar PETER PAN te rog baga-mi nr. tau de tel ca eu nu il am si ne gasim usor dupa aia si vb. Maine am si o revenire la remaparea aia la 1,6 din Comanesti asa ca ma gasiti la Disel tng la atelier maine la 17,00 ca sunt prins la mijloc.
      Last edited by nsa; 6 May 2009, 22:50.

      Comment


      • #33
        Iti dau acum PM cu id-ul ...
        Daca veneai mai devreme la atelier ma opream pe acolo cand ieseam de la serviciu. A dat blue screen update-ul sau ce?
        Last edited by nsa; 6 May 2009, 22:51.

        Comment


        • #34
          Am primit id -urile si nr de tel .Multumesc. Propun sa luam fiecare ceva suc ,paine , carnita si alea-alea , carti in functie de ce sofer are ,ca sa nu ne intalnim la 10 si sa ajungem la 12,30 pana cumparam si pierdem 1/2 zi.
          Va prezint si noua mea masina tunata.

          Comment


          • #35
            E bine asa. Venim fiecare cu plasa la ora 10 la stadion, daca si restul sunt de acord.

            Comment


            • #36
              Originally posted by brutus View Post
              Am primit id -urile si nr de tel .Multumesc. Propun sa luam fiecare ceva suc ,paine , carnita si alea-alea , carti in functie de ce sofer are ,ca sa nu ne intalnim la 10 si sa ajungem la 12,30 pana cumparam si pierdem 1/2 zi.
              Va prezint si noua mea masina tunata.
              Vezi ca ti-am trimis si id-ul meu.

              Comment


              • #37
                baieti....felicitarile mele. A-ti ajuns cu bine ,in a sarbatori 1an de lOGAN CLUB BACAU. Sa aveti parte de multe intalniri, de cat mai multi membri.
                Din pacate as fi vrut tare mult sa mai ajung pe la voi, dar ma retine ceva.

                @brutus- vreau sa vad si eu masina ta,tunata, asa ca , sa nu uiti sa ne faci si noua niste poze.

                Distractie placuta pe maine.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • #38
                  La multi ani si felicitari ca ati ajuns la 1 anisor din partea Logan Club Roman.
                  VA ASTEPTAM PE LA NOI!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Multumim de urari.
                    Sa inteleg ca ramane pentru maine la ora 10? Ca alte pareri nu am vazut ....

                    Comment


                    • #40
                      au am sa ajung pe la 10:15,,,sper ca nu va suparati

                      rog sa imi aduca maine cineva o pompa,am nevoie
                      Last edited by ovidiu_bc; 9 May 2009, 20:36. Reason: Automerged Doublepost
                      BC-69-PAD,,,va saluta
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Ne vedem la 10,00.

                        Comment


                        • #42
                          Asa da, vezi daca ti-am spus ca ratezi masa?

                          Comment


                          • #43
                            Am cumparat de azi hamburgeri,crezi ca stau flamand pana parliti voi carnea?

                            Comment


                            • #44
                              Va doresc LA MULTI ANI, intelegere si numai bine din partea mea personal si deasemenea din partea Logan Club Deva!!!!

                              Comment


                              • #45
                                Multumim de urare.
                                Originally posted by BC08VDS View Post
                                Am cumparat de azi hamburgeri,crezi ca stau flamand pana parliti voi carnea?
                                Stii ce n-am stabilit? Pe ce o parlim? Adica cine aduce gratarul? Sau folosim plasa de la masina lui Ovidiu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google