Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dupa ce un anumit moderator din Timisoara a imbatat cateau (nu dau nume sa nu afle Protectia Animalelor cine-i) mi-am adus aminte de o faza de la bunica-mea din sat(am fost martor).
    Un om a facut tuica si apoi a aruncat boasca la gaste. Gastele au mancat s-au imbatat si s-au dat cu roatele-n sus . Omul a crezut ca au murit le-a jumulit pe toate ca sa-si recupereze din paguba (oamenii de la tara nu mananca animale care nu sunt taiate de vii) si apoi le-a dus la marginea satului, la gropa de gunoi. Gastele s-au trezit din betie (mahmure cred ) si s-au intors acasa(ca stiau drumul). Si asa am vazut nudism la gaste ca erau toate in pielea goala.
    Cel mai lent 1,6 8v

    Comment



    • Rocri esti demential... am ras de m-am tavalit pe jos....

      Comment


      • Originally posted by Rocri
        Dupa ce un anumit moderator din Timisoara a imbatat cateau (nu dau nume sa nu afle Protectia Animalelor cine-i)
        ca tare multi sint , doar eu
        timisoareni sint: administratorul (sef de trib), organizator intilniri si moderator (al' de imbata ciini)
        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

        Comment


        • Faza e reala si mai am una din aceeasi categorie cu porcii lui bunica-meu. Dar astia n-au patit nimic doar ca nu reuseau sa se ridice decat pe piciorele din fata si picau jos din nou .
          Cel mai lent 1,6 8v

          Comment


          • 1)Cum se dau jos butoanele de la climatizare???? (Intentionez sa schimb ledurile)
            2)Butoanele de la geamurile electrice cum se dau jos????

            PS: multumesc anticipat
            ...de doi lei :p

            Comment


            • Desfaci fatada consolei si scoti comanda de climatizare si butoanele geamurilor tragand de ele.
              Cel mai nou proiect auto din România!
              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

              Comment


              • Sper sa nu faceti misto de mine , dar intreb si eu din arcurile stock de loganu nu se poate taia 1 spira sau chiar 2 ?? Ca din cele sport am auzit ca se poate.
                Poate o fi si ligheanu mai sportiv))
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by GOLAN91
                  Sper sa nu faceti misto de mine , dar intreb si eu din arcurile stock de loganu nu se poate taia 1 spira sau chiar 2 ?? Ca din cele sport am auzit ca se poate.
                  Poate o fi si ligheanu mai sportiv))
                  asta se practica la daciile 1310.....mai toti reisarii au taiate spire din arcuri la vechiile dacii

                  Comment


                  • Ce sa faci domle.. baietii aia, reisarii, cum le zici tu e baieti saraci care se dau si ei cu ce au si isi permit, nu fac rata la Logan sa moara de foame si n-aiba ce pune in rezervor timp de 10 ani ca multe cunostinte de ale mele. Plus de asta nu imi amintesc ca pt 1310 sa existe vreun producator de arcuri sport ca pt Logan asa ca fiecare se descurca cum poate ca sa obtina o tinuta de drum acceptabila la batrana doamna....
                    numar secundele

                    Comment


                    • La Dacie stiu multe cazuri(inclusiv a lui taica-meu) care au pe spate arcuri de fata ca-s mai tari. Si ca sa nu arate ca un strut se taie 1-2 spire. Rezista mai mult si sunt de folos cand cari cu ea greutati.
                      Cel mai lent 1,6 8v

                      Comment


                      • neinteresant, dar ... diseara MA IMBAAAAAAAAAAAAT ... tocmai am calculat cifra de afaceri si am sarit de 100.000 iepuri

                        Comment


                        • Dar profitul, profitul cat este. Si iar important este si disponibilul de lichiditati. Mai in gluma mai in serios cand il ajungi pe Becali din urma sa nu ne uiti.
                          Cel mai lent 1,6 8v

                          Comment


                          • Felicitari! La mai mare! ;)
                            numar secundele

                            Comment


                            • disponibil de lichiditati ... teoretic sau practic? )) ) iti zic practic e 0 ... avem clienti cu plata la termen dupa care asteptam, ce sa facem ...
                              profit nu prea stiu ce sa-ti zic ... a variat intre 5 si 100% ... in medie macar 10% dar garantat nu vom avea atata disponibil ... (colega tre sa-si ia macar 2-3 perechi de pantofi pe luna ))

                              Comment


                              • mie-mi place semantuara lui CAnnabYS
                                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google