Discutii despre orice, mai putin pe teme politice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • CAnnabYS, cu ce te ocupi? Sper ca nu sunt indiscret. Vreau sa bag banii intr-o afacere si sunt in cautare de idei.
    Last edited by Marius; 18 November 2007, 19:10.
    numar secundele

    Comment


    • lucram cu institutii publice ... si ne ocupam de mai tot ce inseamna IT (adica si comert, si intretinere, depanari etc) ... grosu` vine din comert.

      am avut un pic de noroc la "inceput" sa zic asa ... cam la 2 luni de la infiintare am prins niste comenzi babane + vorbit foarte frumos la importatori si am reusit sa obtinem discounturi de baza bune si plati la termen ...

      Comment


      • Originally posted by Marius
        CAnnabYS, cu ce te ocupi? Sper ca nu sunt indiscret. Vreau sa bag banii intr-o afacere si sunt in cautare de idei.
        Eu credeam ca dupa nume si semnatura se ocupa cu comertul cu substante halucinogene . Nu te supara CAnnabYS e doar o gluma.
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • cum canabys nu vinde canabys???
          bai nene si mi-l si inchipuiam cu un fes dala de rasta man stand la birou si facand stocurile de canabys in SQL

          sigpic

          Comment


          • Da si cand deschide usa de la MCV apare el inconjurat de un nor de fum si de 2,3 gagici.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • si cand o inchide indeasa cu picioarele frunzele de la o planta mutant de canabys si in plafoniere are neoane dalea speciale sa creasca shmechereste planta aia...

              sigpic

              Comment


              • ) ) ) )

                voi va imaginati ce meserias ar fi?!?!?!?!?!?

                Comment


                • Originally posted by Rocri
                  Eu credeam ca dupa nume si semnatura se ocupa cu comertul cu substante halucinogene . Nu te supara CAnnabYS e doar o gluma.
                  da si eu lam privit ca pe un traficant.ma gandeam ca o fi seful lor.)
                  sau dupa avatar se putea asocia in vederea comiterii de infractiuni electronice
                  glumesc si eu sper sa nu se supere.
                  oricum vad cai plac parazitii.semn bun.
                  Last edited by suru; 23 November 2007, 01:16.

                  Comment


                  • Originally posted by CAnnabYS
                    lucram cu institutii publice ... si ne ocupam de mai tot ce inseamna IT (adica si comert, si intretinere, depanari etc) ... grosu` vine din comert.

                    am avut un pic de noroc la "inceput" sa zic asa ... cam la 2 luni de la infiintare am prins niste comenzi babane + vorbit foarte frumos la importatori si am reusit sa obtinem discounturi de baza bune si plati la termen ...
                    si marmota bre nu tea sunat inca?
                    scump,domle scump , dincolo era mai ieftin
                    toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                    Comment


                    • @suru: da, sunt o trupa de care nu prea ma pot satura D ... ii ascult si langa oldies, si langa heavy metal, si langa house

                      @sorin: acum depinde de situatie... preturile sunt competitive, dar magazinele online sunt ca ciupercile in ziua de azi, asa ca nu are nici un rost sa te orientezi spre asa ceva ... statu` plateste mai mult decat bine D

                      p.s. ne vedem la brasov? mi-ar face placere sa va vad "dandu-va" pe un traseu pe-acolo (pe tine si pe bigman)
                      Last edited by CAnnabYS; 23 November 2007, 01:46.

                      Comment


                      • @cannabys... poate imi dai si mie ceva de lucru... ca m-am plictisit la actualul job, dar nu ma vand ieftin... ;)

                        Comment


                        • Da, sofer pe emceveu.)
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • ce stiti de velsatis?am vazut multe second hand.
                            pe configurator renault nu apare.
                            se face doar la comanda sau nu se mai fabrica?

                            Comment


                            • Daca ai bani ia-l. E cel mai bun model Renault si se mai fabrica, dar desteptii de la Renault Romania nu il mai vand la noi de ceva ani. Se preconizeaza ca de la anul, odata cu facelift-ul o sa inceapa iarasi sa se vanda la noi. Daca are si motorul V6 e foarte bun, dar nici 2.0T nu e de neglijat.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • second nu e foarte scump.nou cred ca e multi bani.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google