A V-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldova - Bacau, 27 Septembrie

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vad ca va tineti de glume pe seama mea, aveti grija cand ajungeti la Bacau. Pe Stefan il pun la punct duminica.
    Last edited by nsa; 30 June 2009, 23:54. Reason: Spell check

    Comment


    • #17
      Duminica? Duminica am treaba in ... alta parte. Nu ti-am spus?
      Si acum la subiect: saptamana asta sun la Barlog sa vedem daca e liber in perioada aia si care mai sunt tarifele. Cum aflu ceva concret o sa anunt aici.
      Intre timp mai cautam si alte variante de cazare in apropierea Bacaului.

      Comment


      • #18
        Cautati cautati, ca la 100lei camera pe noapte te poti caza in multe locuri. Si la voi acolo chiar ai de unde alege. Zic ca lupu - numa' munte sa fie, ca de beton ...

        Comment


        • #19
          bun asa ...inca o regionala. eu unu abia astept sa ne revedem cu totii. nu garantez ca voi ajunge, dar sper din toata inima ca nu vor fi impiedimente
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • #20
            Dear members of Logan Club,

            We are pleased to anounce that the 5-th meeting of logan club`s members will take place on 27-th of september in Bacau, Romania.
            We`ll hope that you`ll honor us with presence, as much as possible.
            We`ll hope we can offer you an exciting and relaxing weekend, due a good organisation.
            If you have any question about this meeting, please post in this thread.
            So, we`ll be expecting you and your family, friends, PETs, on our meeting.

            Best regards,
            Logan Club Bacau.


            va asteptam la intalnirea regionala care va avea loc in bacau, in data de 27 septembrie. sunt asteptati cu drag toti membrii logan club atat din romania, cat si din alte parti. deocamdata s-a comunicat doar data, restul detaliilor(loc exact si cazare) sunt inca in curs de definitivare. dorim sa asiguram un weekend cat mai placut si cu o atmosfera relaxanta tuturor membrilor care ne vor onora cu prezenta indiferent din ce zona a tarii sau a planetei vor veni, indiferent ce limba vor vorbi (dupa cateva beri cu siguranta ca ne vom intelege). este o intalnire publica, deschisa oricarei sugestii constructive.
            numai bine.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Inca nu am un raspuns de la Barlog, sper ca maine cel tarziu sa pot anunta ceva.
              In schimb ma gandesc la locatii, sunt ceva variante in jurul orasului dar nu au un peisaj stralucit ci eventual ceva dealuri, vorba lui Lucian. Pentru o zona de munte trebuie sa ne deplasam ceva mai departe de oras, cum ar fi la Barlog sau eventual Slanic Moldova.
              Oricum ar fi intalnirea propriu-zisa se va tine in oras.
              E bine de stiut ce e mai important, o zona mai pitoreasca sau distanta fata de Bacau?

              Comment


              • #22
                Stefan, poate facem o plimbare cand avem timp pana la slanic moldova sa vedem si ce avem prin acea zona.Eu nu am fost pe la Barlog deci nu pot spune cum e acolo , dar la slanic mi se pare o zona faina tare de tot.Asa ca eu zic sa luam in calcul si varianta asta. vorbeste si cu ceilalti colegi si vezi ce zic de aceasta locatie.

                Comment


                • #23
                  Personal, nu m-ar deranja deloc la Slanic Moldova. Atata vreme cat vom fi, din nou, cu totii.
                  Pana una alta, noi vom face o miniregionala la mare, in w.e. asta. Ne antrenam pentru Bacau. Chiar asa: voi nu veniti?
                  Nu vreau sa zic nimic ... doar sa ma laud!
                  Hai, va pupa tata si ... spor la cautat!

                  Comment


                  • #24
                    Noutati de la Barlog. In perioada 25-27 septembrie e liber si ne-am putea caza acolo.
                    Tariful este in schimb la 150 RON camera / noapte, cu posibilitatea negocierii unei reduceri in cazul in care ocupam peste 75% din capacitate. S-au mai extins intre timp si sunt 26 de locuri de cazare in conditii optime (fara mansarda).
                    In acest tarif sunt incluse acces nelimitat la bucatarie (cu produsele noastre), foc de tabara, acces nelimitat la terenul de sport. Ramane in continuare discutia de a servi masa si in restaurant (cum a fost in martie - o zi noi, o zi ei ).
                    In aceste conditii mai ramane o optiune de cazare?

                    Comment


                    • #25
                      cam scump dom-le dincolo era mai ieftin
                      Nu ne suparam daca mai cautati

                      Comment


                      • #26
                        E sus tare de tot, Stefane. Nu prea merge.
                        Aduc cortul si-l pun pe terenul de fotbal.

                        Comment


                        • #27
                          Da, vad ca au trecut la indexari. Mai cautam variante.

                          Comment


                          • #28
                            Stefan, hai sa facem o plimbare pana la Slanic sa vedem ce preturi si ce conditii sunt si acolo. Dupa parerea mea e cam scumput la Barlog. Vorba unui coleg, mai bine vine cu cortul.
                            Last edited by nsa; 7 July 2009, 21:11.

                            Comment


                            • #29
                              Mergem si acolo sa vedem. Dezavantajele la Slanic ar fi distanta fata de Bacau si faptul ca fiind statiune nu e o zona prea retrasa, cum e Barlogul sau pensiunile din jurul orasului.
                              Sa vedem ce spun si colegii care vin sa se cazeze.
                              Va tenteaza varianta Slanic Moldova?
                              L.E.: Intre timp doua variante aproape de Bacau:


                              Inca nu am preturi, dar zilele astea merg cu Sorin in prospectari.
                              Last edited by nsa; 7 July 2009, 22:17.

                              Comment


                              • #30
                                Cam liniste, ati plecat la mare?
                                Revin cu o varianta (desi pe mine nu ma incanta). Am fost cu colegii de club la Gheraiesti sa vedem locatie si pret. Seamana cumva cu locatia de la Galati, cu o piscina mult mai mare. Conditiile de cazare nu sunt insa prea grozave, exista niste casute fara baie in camera, dar la un pret rezonabil 30 lei / noapte la casuta si 25 lei / pat / noapte in vila. Se mai inchiriaza o vila cu 7 locuri la pretul de 600 RON / 24 de ore, in care este inclusa cazarea si un gratar din partea lor. Practic acest pret este pentru "organizarea unei petreceri private" din discutiile cu administratorul. Postez totusi cateva poze realizate de tdan08
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google