Noi Cu Masinile Noastre

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • depinde pe unde ai umblat k noi avem un tarseu bine stabilit

    Comment


    • si eu sunt mandru de masinuta mea mai ales ca iam pus si niste stopuri noi acum

      Comment


      • acum hai sa ne laudam cu masinile noatre mai bine lasam pe alti sa ni le laude daca e nevoie

        Comment


        • pai spuneti...voi ce parere aveti despre masinuta mea??? Eu sincer imi plac toate ale voastre. La Alex apreciez ca are foarte multa grija de ea..referitor la curatenia din interior dar si exterior. Geoga imi plac ideile tale...cum ti-ai facut tu toate alea prin interior albastre. Bogdan, nu conteaza ca nu-i mai ramane nici un ban in buzunar...dc. nu baga benzina isi ia altceva pentru masina. Si asa e ok:P. Nicky, nu stiu ce sa zic...pe a lui o conduc mai toti membrii familiei , dar oricum si el are grija de ea, Drept dovada oglinda pe care a schimbate cu noi in parcare!. Vivy, ia cumparat incaltaminte noua...si nu spun prea multe ca doar vorba aia...lucreaza la Dacia( fara suparare, e o gluma):P. Dany, nu pot spune nimic, doar ca ne-a tradat si si-a luat 16 valve, si i-a facut si botezu cand a lovito de poarta! Kata, na, are suzuky (cel putin deocamdata) dar o iubeste si oricum e loganist sufleteste. Mihai, e student a zis ca va strange bani si se va apuca si el de modificari si schimbari pt. masina lui. Oricum tot timpu cand vine la intalniri spala geamurile. MAI-ul (inca nu stiu cum il cheama-rusine sa-mi fie)nu pot spune ca e maniac al vitezei . siii..... cam astia suntem toti:-? daca am omis pe careva scuze. sa-mi atraga atentia si revin. sa va aud si pe voi acum.
          Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

          Comment


          • Alex , foarte interesant post ul tau , cred ca a bucurat pe toata lumea ... merci si pentru geamuri .. te pricepi la scris , ar trebui sa tii jurnalul clubului
            p.s. felicitari pentru BAC
            M1shu

            Comment


            • inainte de toate, am uitat sa zic..Geoga mai nou e omul cu becurile...
              Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

              Comment


              • si in legatura cu interiorul nu e tot mai am cateva idei pe care sper sa le pot pune in practica cat mai curand da se pare k am si rivali care vor sa le copie si sa stiti k nu ma supar daca e nevoie pot sa il ajut cu cea mai amre placere si in leg su becurile a inceput sa imi placa sa jonglez cu ele atat la mine cat si la altii si ps ma ptr aprecieri

                Comment


                • bv domn geoga multumim ca ne ajuti.
                  Simon iti multumesc de descrierea pe care miai facuto si credema ca totii avem grija de loganelele noastre, acuma sincer si u o tii tot timpul curata si chiar imi place lucrul asta, de geoga ce sa mai zicem el este mecanicul de becuri si isi face la masina tot cei trece prin cap, vivi este un domn care are o masina pe masura si pe gustul sau, alex(mai) este schumacher al clubului si are o masina pe care o invidiaza toata lumea(aici ma refer la motorasul ala de 1,4 si la felul cum trage), nicky isi iubeste masina chiar daca nu este masina lui pers dar asta nu conteaza prea mult, bogdan tine la masina lui si o iubeste asa de mult incat in fiecare ora ii pune un pik de benzina nu mult ca strica, mishu are planuri foarte mari sa-si modifice si el masina dar trebuie sa termine cu facultatea, dany de el ce sa zic ca nea tras teapa si sia luat un 16V de care este tare mandru, si nu in ultimul rand domn suki club care cu inima este in logan si cu trupul in suzuki.
                  Sper sa nu fi omis pe cineva si imi cer scuze, o zi buna la toata lumea in special fanilor loganisti si multi km fara peripetii si incidente.

                  Comment


                  • mai pe seara am sa fac si eu un comentariu da dupa ce dorm putin daca nu va suparati

                    Comment


                    • re all

                      alex se pare ca ai omis inca 2 :-< lasa nu e nici o problema ;))

                      Comment


                      • salutare si ma bucur k va cunosc si sa facem o mica parere despre fiecare
                        -- adi simon la tine ini place k iti tii interiorul curat (nu kk al meu murdar uneori )si in special porbagajul si am observat k iti place sa le tii pe toate la locul lor
                        ---alex(aup) si la time imi place k ai masina in permanenta curata mai multe nu mai am ce s a mai zic
                        ---alex(mai) fratilor daca aveti logan si vreti sa aveti de aface cu el e nr 1 de la noi si masinuta lui trage super bine
                        ---bogdan e dusmanul meu k ma lasa fara cd cand ma prinde in rest e ok
                        --- vivi e omul care are raspuns la orice in legatura de masini si este omul din unbra
                        ---dani ne-a fentat el si-a luat 16.16v nu mia avem cuvinte
                        ---suky e copilasul nostru chiar daca are suzuky el a crescut cu noi si e mandru k il acceptam in club dac nu cu masina macar cu sufletul
                        ---mihai e mai nou si e foarte incantat de ideia de club si vad k am invatat multe de la noi si vrea sa le puna in practica si asta e ok
                        ---nicky este ok pana acum si chiar daca e masina de familie vad k tine pasul cu noi si asta e bine
                        ---nuran e nou la noi si nu area am ce zice de el il mai las cat si despre cel cu logan abastru de buc si rusine k nu am retinut numele ei sunt cei mai noi din familie si ii protejan de vorbe urate
                        daca am omis pe cineva scz

                        si inca ceva fratilor fiti respectosi intrafic
                        Last edited by crististreulea; 12 July 2009, 15:15. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • re

                          geoha victor il cheama

                          Comment


                          • domn nuran imi pare sincer rau ca te-am omis dar inca nu ai aparut cu masina si nu avem cum sa te descriem..... si victor as avea ceva de zis dar ceva vag dar nu o luati in nume de rau ca va veni vremea sa va descriem si pe voi..
                            O zi buna la toata lumea

                            Comment


                            • imi cer scuze k nu am stiut cum il chema

                              Comment


                              • nu este nimic geoga..... incepem sa ne cunoastem mai bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google