Feedback membrii (pe cine recomandati si pe cine nu)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Am uitat de dany si sorin. Oameni de calitate.

    Comment


    • #17
      OAMENI ADEVARATI pe care te poti baza pentru mine sint urmatorii!

      1. danielliviu
      2. lupulucian
      3. valeriuciprian
      4. demonhunter
      5. adiss
      6. silviu_79
      7. emy.
      8. zlate 58


      iar cel mai mare TEPAR care poate exista si pe care din pacate l-am cunoscut si pe care va sfatuiesc sa fugiti de el este........SERVOCAR

      Comment


      • #18
        ...si eu recomand cativa useri de la care am comandat cate ceva prin intermediul forumului...este vorba de promptitudine,incredere si calitate foarte buna la produse
        -KeanuRev...tricouri+stikere.
        -AG 23 YNG...manere ext. in culoarea masinii(probabil si oglinzi Prestige ).
        -alindrgn...stikere
        -Erasmus (CosTin)...suporti nr.inmatriculare
        -cataxxxl...folie+montaj
        ...si nu in ultimul rand
        -alexutzu...boxe fata+diverse mici lucrari la masina

        ...tzepe inca nu...si sper sa nu fie cazul

        Comment


        • #19
          de ce spuneti ca supercar da tepe??...dati niste exemple...
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #20
            ........Servocar?Sau Super...?
            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

            Comment


            • #21
              Cred ca este vorba de userul: servocar ...depinde cine a avut treaba cu el

              Comment


              • #22
                oameni de incredere : demonhunter , silviu79 , daniel_liviu , DomnulK , valeriuciprian , free_fiber... la capitolu ``electrica`` ptr free_fiber si daniel_liviu ``bag mana in foc``...

                sigpic

                Comment


                • #23
                  De servocar e vorba, stiu problemele respective.

                  Oameni super OK: dsign & soran, silviu_79, demonhunter, unEl, TudorB, adiss, etc

                  Eu personal nu am avut probleme inca...
                  GL-22-TOF

                  Comment


                  • #24
                    Am si eu o lista de oameni de cuvant si de incredere : silviu79, DomnuK, Dsign, tudorB, Radu_Lyn, alexneagu, poate mai sunt dar am uitat. Respect !!!
                    Last edited by NerviiMei; 6 August 2009, 05:11.
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by iooon_cug View Post
                      de ce spuneti ca supercar da tepe??...dati niste exemple...
                      pai uite un exemplu cu poze. userul SUPERCAR se batea cu " pumnul in piept" ca peisele care le vinde el sunt DE ORIGINE.

                      si da , sunt de origine dubioasa sau necunoscuta, facute in cine stie ce subsol plin de igrasie si mucegai.

                      daca aceste capete de bara care apar in poze sunt DE ORIGINE, eu le mananc dupa ce le scoate canto de pe masina si el inlocuieste cu unele de calitate.

                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • #26
                        Din partea mea un 10+ pentru sorinj. Si cred ca nu suntem singurul judet pe care l-a ajutat cu siglele. Tot 10+ i-as da si lui valeriuciprian dar nu vreau ca sa nu se laude .
                        Pentru sfaturi, indrumari, s.a.m.d. nu nominalizez ca lista-i lunga cat o zi de post si nici nu cred ca-i scopul acestui thread.
                        Cel mai lent 1,6 8v

                        Comment


                        • #27
                          salut , am si eu o mica teapa luata la activ de la vip_rally, am cumparat o toba aspec sh pe care omu o vindea cu tot cu silencer(am zis hai chiar daca am platit 50 curieratu desi el a zis ca mai mult de 20ron nu e .... asta e el zicandu-mi ca-mi trimite silenceru dupa 2 zile .....dar si astazi astept dupa el , dar investigand si vb cu vip rally mi-a zis ca nu primise silenceru de la Cristy xp....vb cu cristy nu domne ca nu mi l-au trimis cei din germania sau de unde ia el tobele...samd am dat 250 +50 taxele -silencer , cred ca luam aceeasi toba cu silencer din buc cu 300ron dar m-am incapatanat ....ca prostu sa iau mai ieftin .... acum o tin de 1 luna pe balcon ca am mai mult drumuri lungi de facut si fara silencer ma omoara ..... asta e sa cumperi ceva ce nu vezi pe viu
                          Atentie sa desfaceti coletele si daca nu au tot ce trebuie datile inapoi si lasatii sa plateasca taxele de curier si sa ramana cu ....... lor


                          Piese Dacia Logan : placa si disc ambreiaj , curea si role distributie , radiator apa , compresor ac , condensor ac , disc frana , caseta directie , pompa inject ,pompa apa , geam oglinda brat bascula fata , bieleta directie , bieleta antiruliu , electro ventilator , far logan , lampa stop , bara protectie
                          Last edited by serban24; 6 August 2009, 10:37.

                          Comment


                          • #28
                            eu nu am luat tepe si nici nu am dat
                            toate "afacerile" pe care le-am incheiat au fost de comun acord etc sunt destule persoane pe care trebuie sa le lauzi pentru treaba care o depun
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • #29
                              Sunt de acord cu laudatul, dar mai important mi se pare sa se afle de tepari. Sunt multi care au acelasi user si pe alte forumuri, unde si acolo fac acelasi lucru!
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by serban24 View Post
                                salut , am si eu o mica teapa luata la activ de la vip_rally, am cumparat o toba aspec sh pe care omu o vindea cu tot cu silencer(am zis hai chiar daca am platit 50 curieratu desi el a zis ca mai mult de 20ron nu e .... asta e el zicandu-mi ca-mi trimite silenceru dupa 2 zile .....dar si astazi astept dupa el , dar investigand si vb cu vip rally mi-a zis ca nu primise silenceru de la Cristy xp....vb cu cristy nu domne ca nu mi l-au trimis cei din germania sau de unde ia el tobele...samd am dat 250 +50 taxele -silencer , cred ca luam aceeasi toba cu silencer din buc cu 300ron dar m-am incapatanat ....ca prostu sa iau mai ieftin .... acum o tin de 1 luna pe balcon ca am mai mult drumuri lungi de facut si fara silencer ma omoara ..... asta e sa cumperi ceva ce nu vezi pe viu
                                Atentie sa desfaceti coletele si daca nu au tot ce trebuie datile inapoi si lasatii sa plateasca taxele de curier si sa ramana cu ....... lor


                                http://www.loganclub.ro/forum/vand_t...ec-t12360.html
                                pai ma Serbane , tu ai tobe full inox la 250 ron cu tot cu silencer in vitan si tu iti cumperi din "strainatate" .... (asta am cumparat eu)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google