B 34 Acp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Foarte frumoasa Adi, cu Black Octane-urile astea a iesit piesa. Ce ai mai putea sa-i faci, hmm, grilele din fata atat cea de sus cat si cea de jos cu plasa, niste oglinzi de MCV, un spoiler fata de mcv daca nu i-ai face grilele la spoilerul actual..... ce sa zic, prea frumoasa, tine-o tot asa, succes la bani si la idei ca mereu sa gaseste cate o chestie de facut. Sanatate!
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • off: sa inteleg ca ai frane noi, d-aia te dai tare printre blocuri??? Adevarat, eram in ticolinoPSF si nu aveai cum sa ma vezi( Jean Steriadi mai exact). I-a placut si sotiei masina ta.Din pacate ai trecut asa repede incat nu si-a dat seama daca e masina neagra cu nuante de rosu sau invers

      Comment


      • De obicei merg "blana" . Data viitoare dati si voi un semn si o las mai usor, mai ales daca i-a placut sotiei tale, te ajuta mult in investitiile ce vrei sa le mai faci la masina ;) stii tu la ce ma refer. Apropo, eram curios sa o vad si pe aia mica sau de ea nu te-ai ocupat ? La cum ai facut Loganul ma astept si pe Tico la ceva modificari. Numai bine !
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • offtopic: de aia mica nu ma lasa sotia sa ma ating; am vrut odata sa-i pun autocolant pe stalpi si a luat foc.
          a...si mi l-a dat o data sa-l duc la polivalenta, atasez 2 poze de acolo, nu de alta, dar sa stii de cine sa te feresti prin zona
          Attached Files

          Comment


          • ce fel de vopsea ai folosit pentru fetele de usi si de unde?
            arata mult mai frumos masina-n realitate ca-n poze ;)
            Last edited by vodka; 26 April 2009, 08:34.

            Comment


            • Raule :P ;) . Vopseaua e una ungureasca, are o masina cu masca Zorro pe ea ... Faza e ca vopseaua e super buna, folosita corect. Eu sunt fraierul care citeste aiurea, ei au trecut pe spray ca se foloseste intre 10 si 35 grade Celsius, eu am aplicat-o la - 8 grade ..... Normal ca nu s-a prins. Am folosit-o si la alte chestii si acolo a fost ok. O sa repet operatia de vopsire panouri usi dupa ce se incalzeste afara, acum nu ma mai risc. Merci de aprecieri si a ta arata intr-un mare fel.

              Apropo, ieri am facut un an de LoganClub. Din pacate, nu pot atasa si poze cu evolutia masinii in toata aceasta perioada.
              Last edited by ady_p; 26 April 2009, 09:53. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

              Comment


              • de ce...nu le ai ?? ai luat alea??
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ba da, am pozele dar imi tot da un kko de mesaj de eroare cand incerc sa le incarc, habar n-am de ce. Nu le-am luat inca, vreau sa vad la cineva care are diferenta, daca intr-adevar ar fi mai ok si se merita mai mult sa le iau.
                  sigpic
                  Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                  Comment


                  • Inainte de plecarea la Sibiu i-am schimbat ambreiajul masinii. In poze il aveti pe cel nou. E luat de la Nicu, cei din Bucuresti stiu despre cine e vorba, si faza e ca se simte un kit de ambreiaj sport. Am ramas uimit sa o vad cum trage cu portbagajul si bancheta spate pline ochi atat pe Transfagarasan cat si pe celelalte drumuri de munte pe unde am mai fost.
                    Faza si mai tare e ca acum, cand am renuntat la multele kilograme in plus din portbagaj mi se pare ca masina trage si mai grav si cred ca au fost cei mai cu cap 440 RON folositi la masina pana acum. Cine mai vrea, recomand sincer chitul asta de ambreiaj.

                    Vad ca iar nu vrea sa-mi urce pozele .
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • Dupa lungi insistente le-a luat ... (scuze de postare dubla)
                      Attached Files
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • F tareeee!Asta da investitie!Dar cred ca eu o sa aleg Sachs la vreo 550 ron.
                        Apropo-un prieten l-a schimbat la Octavia 1 tdi kitul de ambreiaj plus volanta-2500 ron!
                        sigpic

                        Comment


                        • foarte frumoasa masina, jantele cum ti-am zis si pe mess is mortale!
                          As vrea si eu un autocolant dinala dar la noi in zona nu se gaseste. ai putea sa ma ajuti tu?
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • 89.MIR mai exact cum vrei sa te ajut ? Nu cred ca poti sa-l pui singur, la a mea au lucrat 3 oameni, doi il tineau si al treilea il intindea si il incalzea cu feonul ... Daca vrei, iau masurile si ii intreb cat m-ar costa, dar nu vad cum ti-l pot trimite, ca daca il indoaie la posta nu prea mai ai ce face cu el. Imi zici cum vrei sa facem si te ajut.
                            sigpic
                            Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                            Comment


                            • zi-mi si mie te rog frumos cat te-a dus folia, si cat te-a dus sa ii pui colantulpe plafon si cele doua capote?
                              sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                              Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                              Comment


                              • Poti fi un pic mai specific ? Te referi la folia de pe geamuri ? Aia e Llumar 5 % autorizata si cu montaj cu tot a fost 300 RON. La fel, 300 RON, a fost si colantarea masinii, capota, plafon si portbagaj. Daca mai ai nevoie de alte detalii, ma gasesti pe mess. Gasesti ID-ul meu in thread-urile de mai sus. Numai bine !
                                Adi
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google