Intalniri neplanificate Logan Club Bacau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cred ca merg si eu...dau raspuns sigur la 16:00

    Comment


    • #48
      ROLion, inca mai asteptam un raspuns de la tine. mergi la roman sau nu? ai zis ca dai un raspuns la 16.00, dar nu ai specificat si ziua, asa ca asteptam....
      il mai asteptam si pe ovidiu, dar nu saptamana asta, mai degraba saptamana viitoare mai aproape de regionala, sa ne intrebe cand facem deplasarea la roman. asta dupa ultima remarca vis-a-vis de deplasarea la piatra neamt, cand ne intreaba dupa o saptamana de la eveniment, cand mergem.
      asa da membrii pusi la curent cu activitatile clubului din bacau. sunt mandru de voi.
      sigpic

      Comment


      • #49
        Cred ca L.c Bacau nu inseamna doar vreo 4 membri activi.Daca ti se ofera si alternative la transport cred ca ar trebuie o mai buna colaborare.V-am mai zis,dupa regionala r amane doar cine merita,urmarim calitate nu cantitate,s-a schimbat doctrina.Ori esti membru activ,ori daor forumist. E valabil pentru cei din Bacau,la municipiu nu la judet ma refer.
        Last edited by KELBURTOS; 13 September 2009, 21:51.

        Comment


        • #50
          Sorin ar trebui sa -i faci legitimatie si la junior ca are mai multe prezente la intalniri (chiar si zonale) ca multi alti forumisti . Regret ca nu am ajuns si eu la Roman ca abia asteptam sa probez salonul ala nou deschis de masaj erotic.

          Comment


          • #51
            daca se face o intalnire in cursul saptamanii, propun sa se faca joi ora 18 si sa ne intalnim la mall cu cei de la reno.
            sigpic

            Comment


            • #52
              Intalnire joi la ora 18 sau 19, la stadion (decideti voi) pentru stabilirea ultimelor detalii pentru regionala. Prezenta obligatorie

              Comment


              • #53
                stefane, nu-ti saluti colegul cand treci pe langa el. azi pe la 15 ieseai de pe lucretiu patrascanu si am trecut pe langa tine. ti-am facut un bitz, te-am salutat si cu mana afara pe geam, dar nimic. ia sa ma fi facut ca intram in tine sa vezi ce atent erai.

                ontopic: 18
                sigpic

                Comment


                • #54
                  Cred ca nu te-am vazut. Ridicasem posterul pentru regionala si ma grabeam inapoi la serviciu .
                  Apropo, vi-l arat maine. A fost cam scump, dar e destul de mare.
                  Update: intalnirea e maine la ora 19. Nici eu nici Sorin nu putem ajunge mai devreme (Sorin la datorie, eu la sedinta cu parintii )
                  Last edited by nsa; 23 September 2009, 21:17.

                  Comment


                  • #55
                    Roger! ramane 19.
                    sigpic

                    Comment


                    • #56
                      Mai am ceva fluturasi pentru cine a fost mai harnic ....

                      Comment


                      • #57
                        eu vreau fluturasi

                        cine isi mai face aparitia azi la 19:00?
                        Last edited by ROLion; 24 September 2009, 18:48. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • #58
                          intalnirea comuna cu reno

                          azi am dat buzna la intalnirea reno club bacau.

                          DSC05620.jpg DSC05625.jpg DSC05627.jpg DSC05629.jpgDSC05631.jpg DSC05634.jpg DSC05636.jpg
                          Last edited by nsa; 24 September 2009, 22:51.
                          sigpic

                          Comment


                          • #59
                            pozele au iesit super
                            bravo dan !

                            Comment


                            • #60
                              Vineri avem un musafir,CostelHd.Pe miercuri,joi va comunic si ora.

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google