Suspensie reglabila KW pt. LOGAN - reducere 100Euro de la LOGtuning

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fratilor,nu aruncati banii pe geam.Loganu-i o masina misto tocmai pt. ca-i inalta si ajungi cu ea oriunde.niste amortizoare de calitate schimba radical comfortul,indiferent de starea drumului.am coborat-o io la un moment dat cu niste clame speciale,de coborat suspensia si-mi venea rau pe unde drumul era bun.

    Comment


    • #32
      Originally posted by bologu View Post
      Fratilor,nu aruncati banii pe geam.Loganu-i o masina misto tocmai pt. ca-i inalta si ajungi cu ea oriunde.niste amortizoare de calitate schimba radical comfortul,indiferent de starea drumului.am coborat-o io la un moment dat cu niste clame speciale,de coborat suspensia si-mi venea rau pe unde drumul era bun.
      Eu aici te contrazic, dar acuma depinde de preferinte si de ce drumuri circuli.
      MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

      Comment


      • #33
        Canta la alta masa si lasa-ne in pace cu sfaturi deastea. Eu am masina coborata si spun ca se merita din fiecare punct de vedere si nici nu e rigida
        http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

        Comment


        • #34
          liculicu , lasa cantatul pt petreceri , omu ii convine ca intra peste tot cu ea , nu ramane prin santuri , se adapteaza la orice drum.
          tu vrei lasata si rigida , sa rupi masina pe curbe.
          fiecare cu drumu` si directia lui.

          Comment


          • #35
            salutare oare exista suspensie actionata electric sa se ridice si sa coboare reglabil este o intrebare sunt curios.
            Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

            Comment


            • #36
              tvstar1 nu avea rost postul aici :P Exista suspensia aceea pe perna de aer. Are compresor de 12v....

              Comment


              • #37
                e superba suspensia,tare as vrea si eu una ca asta, dar trebuie sa mai adun banutii cu o pereche de jenti pe 17 sau 16 e bestiala

                Comment


                • #38
                  bun...dar ceva suspensii care pe poti regla din masina ..(ceva buton sauuuu cine stie )
                  un rsp va rog

                  Comment


                  • #39
                    Inca nu s-au scos asa ceva STRICT ptr Logan. Sunt interesat ce alte masini mai de renume ( gen Renault , VW... ) are suspensia asemanatoare Loganului . In mod sigur s-ar gasi pneumatice care sa se poate instala ..
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • #40
                      sal

                      m-ar interesa si pe mine niste indicatii de unde as putea sa cumpar niste amortizoare de calitate sa nu mai "simt" asa tare toate denivelarile?

                      Comment


                      • #41
                        nu cred ca s-au inventat inca
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #42
                          Sunt pe stoc?

                          Comment


                          • #43
                            Salut,
                            un pret la suspensia KW pt logan, de sarbatori, as fi interesat de un set.

                            Multumesc!
                            LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                            Comment


                            • #44
                              Priviti aici

                              SANDERO SUSPENSÃO AR, THIAGO GOUVEIA
                              Cumpar volan de Duster

                              Comment


                              • #45
                                aia e show ,nicidecum performanta
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google