Taxe Si Impozite Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taxe Si Impozite Logan

    Vreau sa stiu cat ati platit voi impozitul anual pentru loganul vostru,sunt curios de diferente,atat cele care vin de la motorizare,daca exista in functie de oras,mai sti ce nascocesc astia in ziua de azi...eu am platit acum pe anul in curs si pe 2009 cu restantele aferente 114 ron pentru un 1.4 in bucuresti sector 6....problema este ca imi cerea 298 ron pentru ca am doua amenzi neplatite,una din 2007 si una din 2008 , amenzi pe care eu le-am platit(la CEC) si spre norocul meu am pastrat chitantele,maine ma duc cu ele peste ei


    daca mai exista un thread asemanator(eu nu am gasit),rog moderatorii sa aplice regulamentul!
    Last edited by PCH; 14 January 2010, 13:05.

  • #2
    58 lei cu reducere 1.6 in Hunedoara impozit pe 2010. Inca neachitat doar am intrebat.

    Comment


    • #3
      In Piatra Neamt....motor 1.6 mpi..impozitul pe anul 2010=56 ron.
      Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

      Comment


      • #4
        creante curente...56 ron scrie si la mine,am 1.4!

        Comment


        • #5
          astea-s impozitele noi la care s-a adaugat si noua taxa de poluare? ca nu pare sa se modificat numerarul. anul trecut am platit si eu 56RON pentru un 1.4 in Timisoara.

          Comment


          • #6
            56 lei este si in bacau pt 1.6 mpi
            sigpic

            Comment


            • #7
              64ron in iasi pt 1.6 16v achitat in 11.01
              sigpic42.453.149

              Comment


              • #8
                1.616v 58 lei bucuresti sector 5, ieri a venit plicu`

                Comment


                • #9
                  490 in sibiu anu trecut la 1.4
                  sa speram ca e la fel
                  Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                  Comment


                  • #10
                    undeva la 55-60 de lei...numai stiu exact....bucuresti

                    Comment


                    • #11
                      impozit anual pe 2010, 50 lei, Timisoara , motorizare 1.4 cel mai ieftin deocamdata
                      sigpic
                      Experienta in asigurari de peste 5 ani.

                      Comment


                      • #12
                        mai intreb odata: impozitul asta include si noua taxa de poluare de care vorbea Nemirschi cum ca va intra in vigoare din 2010?

                        Comment


                        • #13
                          In Bacau, pentru 1.6 16v pentru 2009 a fost 56 de lei. In 2010 s-a trecut la indexari si vad ca este 64. Nu l-am platit dar vad in contul de pe site-ul Primariei. Sunt curios care e cel mai scump oras din punctul asta de vedere ....

                          Comment


                          • #14
                            logan 1.6 16V = 58 lei in sectorul 2 (in bucuresti am inteles ca impozitul auto difera si de zona de domiciliu) iar pentru citroen saxo 1.1 tot 58 lei
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              2 ani nam platit nici un impozit ) platesc anu asta sper al 3lea an
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google