PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Alte poze cu noua mea masina :p .. ca se cunoaste diferenta fata de cum arata .. iar intr-o saptamana o sa va arat si interiorul .. ca am facut cateva imbunatatiri .. serigrafie de prestige .. leduri schimbate .. lumini sub scaune .. navigatie ..si altele :P
    Attached Files

    Comment


    • #18
      Planuri pt anul asta .. praguri laterale de inox .. bixenon sau angel eyes cu xenon ( inca nu sunt hotarat ) si capace din inox pt oglinzi .. sper ca pana in august sa le rezolv pe toate
      Last edited by MihaitzaMCV; 14 February 2012, 16:52.

      Comment


      • #19
        Imi place,ingrijita..incearca manere ..bandouri in culoarea masinii... ce zici?
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • #20
          Si nijte autocolant pe capota .. si eventual pe plafon si la proiectoare .. o sa copiez ideea asta de la florin_dnf :P

          Comment


          • #21
            frumos golanu
            sa-l stapanesti sanatos.....si cati mai multi km fara probleme!!!!
            salut

            Comment


            • #22
              Multumesc frumos pt vorbele de bine ) .. si apropo .. te asteptam la intalnirile logan club ploiesti ..

              Comment


              • #23
                sa vedem.....am un program cam incarcat.....
                da poate...nu se stie


                hehe....primu cu votu
                Last edited by Mishu; 17 January 2010, 19:52. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #24
                  Am si eu o rugaminte in special pt colegii de prin Mioveni sau pe unde se gasesc accesorii mai ieftine .. vreau sa imi cumpar praguri laterale din inox( ca am pitit nijte bani de nevasta-mea si poate fac ceva cu ei :P ).. daca puteti sa imi ziceti si mie un pret ..

                  Comment


                  • #25
                    frumos ...imi place sa il stapanesti sanatos si cati mai multi km fara probleme .baftala modificari

                    Comment


                    • #26
                      frumos golanu mihaita incearca un bi xenon cu lupa in farul normal e mai bun decat cealalta varianta bafta in continuare
                      Last edited by sli_waz; 18 January 2010, 22:09.
                      vopsitorie preturi bune

                      Comment


                      • #27
                        frumos loganul, tu pitesti bani de sotia ta, eu strang bani de la scoala pentru masina
                        sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                        Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                        Comment


                        • #28
                          Pai vad ca ai 25 de ani ?? .. mai ai si acum CEC d-ala cum se dadea la scoala ??? )))))

                          Comment


                          • #29
                            salve, frumoasa masinuta
                            cu xenonul ai 3 variante :
                            1. bi-xenon in far original, am si eu dar mai bine nu, ca oglinda arunca in toate partile lumina inclusiv in ochii celorlalti
                            2. xenon sau bi-xenon in angel eyes, dar nu is farurile reglabile din interior, asa ca design 10 si functionalitate 0, daca incarci masina o sa bata farurile in copaci
                            3. bi-xenon cu lupa in farul original, cum au dsign si cristivsb, si cum o sa am si eu in curand, asta cred ca e cea mai buna solutie, cel putin pana se mai ieftinesc angel eyes-urile reglabile din interior ( daca nu cumva ai intre 900 si 1200 ca sa dai pe ele )
                            bafta cu ce ti-ai propus
                            Life is short...play more!
                            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                            Comment


                            • #30
                              sper sa nu te superi
                              Attached Files

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google