Suspensie reglabila KW pt. LOGAN - reducere 100Euro de la LOGtuning

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suspensie reglabila KW pt. LOGAN - reducere 100Euro de la LOGtuning

    Suspensie reglabila KW - INOX, coboara 35-70mm fata si 40-80mm spate.

    Pret lista 929 Euro / set

    CADOU 100 Euro de la LOGtuning.!!!

    PRET SUPERSPECIAL 829 Euro / set !! numai pentru membrii LOGAN club

    Preturile contin TVA!

  • #2
    Sincer m-ar interesa, poti pune niste poze sau o descriere mai amanuntita.Am programati pt. la primavara 1500 euroi pt. facelift si suspensie.
    LOGAN--> <--TOYOTA

    Comment


    • #3
      cam asta si asta e tot ce am putut gasi despre aceste suspensii
      Last edited by crististreulea; 31 December 2007, 02:41.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • #4
        pt dan.gutu

        Ti-am atasat poze si manual.

        LOGtuning partener KW automotive Germania, in.pro Germania, AUDIO-SYSTEM Germania, JMS Tuning Germania, JOM Car-Parts Germania

        Ro - 300309 Timisoara - CALEA Dorobantilor nr. 59-63

        tel 0040256-20 40 80, 20 11 33; 0040723 20 40 80

        fax 0040256 40 10 11



        www.KWsuspensions.ro; www.KWsuspensii.ro













        Baterii auto second hand, recondiÈ›ionate, originale, 100% încărcate - cu garanÈ›ie. Montaj la domiciliu în BucureÈ™ti.
        Attached Files

        Comment


        • #5
          arata bestial asa coborata,tare sunt curios de performante...
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #6
            Cred ca in primavara rosioara mea o sa fie coborata cu suspensie reglabila .
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #7
              Abia asteptam sa vedem

              Comment


              • #8
                Originally posted by dan.gutu View Post
                Cred ca in primavara rosioara mea o sa fie coborata cu suspensie reglabila .
                tare curios sunt sa vad cum se comporta...poate am ocazia sa ma dai o tura
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #9
                  pfff arata bestial.......pacat ca in romania nu poti merge cu ea asa de joasa......bine ca e reglabila.....asta nu e cumva suspensia de pe loganurile de cupa ADAC din germania....parca alea aveau KW

                  Comment


                  • #10
                    dar am si eu o intrebare,cum se regleaza? din interior,sau trebuie sa umblii la fiecare roata sa rotesti piulita?
                    http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                    : 0722.526.317 0765.488.804

                    Comment


                    • #11
                      pai tre sa te duci la fiecare amortizor si invarti de robinet acolo pana cand ti se pare tie ca s-a lipit cu burta de asfalt. vezi ca tre sa rotesti la fiecare amortizor in mod egal altfel o sa fie dezechilibrata si o sa ai probleme. nu cred ca e asa dificil. cel putin asa cred ca se face!
                      Citroen C4 Coupe 1.6 hdi 110 cp 2006 rouge lucifer

                      Comment


                      • #12
                        interesanta treaba.. mi-ar surade si mie, dar cam scumpe bre taica.. cel putin momentan, deocamdafa masina ramane asa cum a fost ... mai strang ceva bani si cand m-oi apuca o fac vedeta...
                        http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by yoz13 View Post
                          pai tre sa te duci la fiecare amortizor si invarti de robinet acolo pana cand ti se pare tie ca s-a lipit cu burta de asfalt. vezi ca tre sa rotesti la fiecare amortizor in mod egal altfel o sa fie dezechilibrata si o sa ai probleme. nu cred ca e asa dificil. cel putin asa cred ca se face!
                          mdea. hai ca nu ar fo o problema chiar asa mare (cu toate ca este cam incomod), dar se poate regla asa pur si simplu sau trebuie ridicata pe cric si reglata?
                          http://i27.photobucket.com/albums/c184/ggd_87/Sign.jpg
                          : 0722.526.317 0765.488.804

                          Comment


                          • #14
                            pai cum ajungi la telescop ?poate merge doar daca dai roata jos...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              daca imi explici exact cum sta treaba cu reglajele alea... cred ca iau si eu un kit....

                              iasi-ul.... e cam ca bucurestiul.... teren minat cu mine explodate numai pe strazi si bulevarde
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google