Cotiera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cotiera mai ajauta si la calmare nu am stiut!

    Comment


    • @ tavi, sa stii , daca o sa ai cotiera pusa asa va fi...vei sta ca un lord la volan...apropo e super o cotirra la masina...credeam ca mai mult o sa de deranjeze, dar m-am inselat...stai foarte relaxat zici ca stai acasa in fotoliu

      Comment


      • asa e la inceput...pe urma intra in normal si cand te vei urca intr-o masina fara cotiera te vei simti ciudat.
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • Originally posted by Octavian___31 View Post
          Abia astept s-o vad montata, sa merg ca lordu...gata cu liniutele, incepem sa iesim la plimbare de placere, relaxati, fara nici un stres....
          Ai impresia ca daca o s-o ai montata, n-o sa mai poti face nebunii? O rabatezi in sus si gata o sa poti face ce vrei, n-o sa te incomodeze de loc, ca si cum nu ai avea-o. Stai linistit.
          sigpic

          Comment


          • Gata, am facut-o Mercedes ))
            Multumesc Miky.
            Attached Files

            Comment


            • Cum sa potrivit partea metalica?

              Comment


              • Arata ca o cotiera originala !

                Comment


                • A trebuit sa faceti ceva ajustari la intaritura metalica?
                  sigpic

                  Comment


                  • nu...deloc,doar la consola.
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • Cum am promis, revin cu niste poze (facute cu telefonul) la modificarea pe care am facut-o la suportul de la cotiera, pentru a avea acces mai usor la centura. Bine inteles, nici acuma nu e gata modificarea la fratele meu, asa ca nici eu nu mi-am remontat-o inca, deoarece am lasat piesa la mester - ca model -. Ce sa-i faci, asa se intampla cand apelezi la cunostinte.
                      Attached Files
                      Last edited by Rouge de Feu; 17 February 2010, 22:17.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ingenioasa modificarea...sunt curios cum va arata montata pe masina...deci asteptam poze si cu ea montata.
                        sigpic

                        Comment


                        • stie cineva daca se poate schimba "capacul" la cotiera? cel care se ridica...as cauta unul negru!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • Interesanta modificare !

                            Comment


                            • Originally posted by valeriuciprian View Post
                              Ingenioasa modificarea...sunt curios cum va arata montata pe masina...deci asteptam poze si cu ea montata.
                              Si sunt f.f. multumit de ea. Este si foarte rezistenta, pot pune centura cu mult mai usor si am acces si la spatiu din spate pentru scrumiera. Daca vi la Brasov, o s-o vezi pe viu.
                              Originally posted by lucialina View Post
                              stie cineva daca se poate schimba "capacul" la cotiera? cel care se ridica...as cauta unul negru!
                              Da se poate schimba relativ usor. Problema este de unde faci rost de altul de alta culoare? La fel daca vi la Brasov, iti arat pe loc cum se demonteaza si se monteaza la loc.
                              Last edited by Rouge de Feu; 17 February 2010, 23:28.
                              sigpic

                              Comment


                              • Rouge de Feu in prima ta poza din postul 460 , apare inscrisul VIAGR....deasupra cotierei... folosesti asa ceva?
                                Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google