PH-87-MCV Rullz !! ( Castigator Campionat Best MCV editia 2012 )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nu ma supar .. ca nu am de ce .. chestia e ca nu e crom si sunt piese de inox , nu facaturi .. si tot ce o sa bag in ea o sa fie numai calitate ..plus ca o sa mai adaug in viitorul apropiat nijte praguri de inox si capace pt oglinzi de inox .. ca la jeep`uri .. asta e placerea mea .. dar daca o sa o vezi o sa iti placa .. ca nu se vede urat .. si mersi pt aprecieri .. tu ai cel mai smeker motor .. poate ca dupa ce termin cu interiorul si exteriorul o sa te caut pt sfaturi in legatura cu motorul .

    Originally posted by GOLAN91 View Post
    Fete de ph2 MCV,cele de berlina nu se potrivesc....
    Mi-ai dat cea mai najpa veste .. nici macar cele de pe fata ??
    Last edited by MihaitzaMCV; 1 February 2010, 18:04. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • #47
      alea pe fata se potrivesc
      dar gandestete ca usa spate de la mcv e mai lunguiata vezi si u ptce are pt mcv sau berlina
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #48
        Panourile fata se potrivesc,dar din pacate cele spate nu,chiar imi pare rau ca nu am vazut postu tau mai devreme sa iti zic,renunta la comana....nu se merita pentru 2 fete de usi.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Mersi pt informatii .. am anulat comanda ca erau de berlina si nu vroia sa imi dea decat cele pt fata .. incep iar sa caut .. (

          Comment


          • #50
            Marfa masina !! Cel mai frumos MCV

            Comment


            • #51
              mai asteapta cu fetele de usi sa apara la baietasi de mcv
              vopsitorie preturi bune

              Comment


              • #52
                Tine-o tot asa curata si frumoasa!, sambata vin sa o vad dar sa tina si vremea cu noi. Ceva scule adevarate bagi in ea sau tot Blaupunkt ai?
                lipsa text

                Comment


                • #53
                  MP3 player JVC cu telecomanda .. am dat vreo 650 ron pe el .. boxe fata spate Sony Xplode pe 13 .. subwoofer blaupunkt 300 w + statie blaupunkt de 350 w .. astea au fost cadou de craciun :P .. Gps MIO Moov 500 .. detector de radar Cobra .. lumini sub scaune .. leduri ca lumini interioare .. am tot ce imi trebuie si nimik mai mult !!

                  Comment


                  • #54
                    poti sa iti pui mai multe boxe ca ai mcv
                    vopsitorie preturi bune

                    Comment


                    • #55
                      Mi-ajunge .. si asa iti duduie capul la un moment dat ..mai ales ca MCV si subùl nu-l am cum e la berlina in spate ..

                      Comment


                      • #56
                        Unde ai amplasat subwooferul si cu statia, daca ai 7 locuri.
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • #57
                          Eu am varianta cu 7 locuri .. dar le folosesc o data sau de doua ori pe an maxim .. in rest le dau jos de pe masina ca nu am nevoie de ele .. deci am loc destul

                          Comment


                          • #58
                            Si-a data cineva vopsea perla la masina ?? .. si cat l-a costat .. unde .. si cat timp a durat .. astept sugestii ..

                            Comment


                            • #59
                              Acum ma duc sa imi montez instalatie h4 bixenon de 6000k .. abia astept sa vad cum arata

                              Rog un moderator sa inchida "Sondajul" , deoarece m-am decis si mi-am cumparat bi-xenon
                              Multumesc frumos !!
                              Last edited by MihaitzaMCV; 17 February 2010, 18:30. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #60
                                Poze cu cea mai frumoasa fata ..
                                Attached Files
                                Last edited by MihaitzaMCV; 18 February 2010, 19:34.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google