Logan MCV 1.5 Dci 85 CP , O Masina Excelenta.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    superb...cu toate ca nu mi plac break urile...a ta e misto cu jante,folie si rosie asaapp. cat ai dat pe incalzirea din scaune?le ai montat tu?se monteaza usor?bft!
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #47
      Originally posted by adicata2003 View Post
      Am aproape 33000Km si merge la fel ca la 0 km.
      Asa e si normal. La o masina moderna intretinuta ca la carte nu ar trebui sa ai probleme in primii 100 000 de km.

      Arata foarte bine masina ta rosie. Niste jante negru lucios cred ca se integrau mai bine cu exteriorul. Asta ca sa ai numai 2 culori la exterior, rosu si negru.

      Spor la kilometri si ma bucur ca esti multumit de Dacia. (e unul din putinele lucruri bune din 'minunata' noastra tara).
      Logan GPL 1.4

      Comment


      • #48
        Multumesc de urari stolniceanulucian. Am vrut neaparat jante de origine, nu-mi plac celelalte. Chiar sunt foarte multumit de aceasta masina.

        Originally posted by icstrem_no1 View Post
        superb...cu toate ca nu mi plac break urile...a ta e misto cu jante,folie si rosie asaapp. cat ai dat pe incalzirea din scaune?le ai montat tu?se monteaza usor?bft!
        Mersi de apreciere. Incalzirea am luat-o de la un tip de pe forum (170 lei cu tot cu carenajele).
        Se monteaza usor. Le-am ontat eu, vezi ca a facut Cristiulea un tutorial despre cum se monteaza incalzirea. http://www.loganclub.ro/forum/tutori...ne-t22017.html
        Daca ai putin habar te descurci de minune.
        Last edited by adicata2003; 7 April 2010, 15:37. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #49
          salut.....frumos mcv...cat te-au costat jantele si de unde le-ai luat?

          Comment


          • #50
            Le-am luat de la Florin_dnf de pe forum.

            Comment


            • #51
              am inteles,ms de sfat
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #52
                Pai ce facusi bre, parca iti era scarba de noi. Ai zis ca nu mai postezi, ca bla bla bla. Ai luat ceva pastile si a trecut greata, asa-i?

                Comment


                • #53
                  Trebuia sa comentati voi, ca nu se putea astfel. Cu astfel de oameni nu prea as vrea sa mai discut. O sa postez mai rar, si numai pe thread-uri d'astea. Sper ca esti istet si ai inteles.

                  Comment


                  • #54
                    Poze facute pe timp de soare.
                    Attached Files

                    Comment


                    • #55
                      nu baga in seama pe toti ca vezi lumea este ciudata mai ales astia din Bucale.bine ai venit inapoi.
                      Duster 4X4 1.5 dci 110 magarusisigpic

                      Comment


                      • #56
                        Frumos MCV-ul, multi k fara probleme!

                        Comment


                        • #57
                          salut
                          frumoasa masina.sa o stapanesti sanatos si multi km fara pb ;)

                          Comment


                          • #58
                            Multumesc tuturor de urari. Oricum nu-i mai bag in seama, ca vad ca nu ai cu cine sa vorbesti. Si voua va doresc multi Km lipsiti de evenimente. Doar de evenimente placute. Alegeti voi care ar fi alea. Numai bine

                            Comment


                            • #59
                              masina e no commentmultumim la fel
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • #60
                                Saracutu de tine, esti oropsit de scarbele ciudate din Bucale....
                                Ai uitat ca ai gura spurcata?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google