Logan Club Bacau Implineste 2 Ani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    pe 12 mai logan club bacau implineste 2 ani, iar pe 1 mai implinesc eu un an de cand sunt inscris pe logan club. am motive sa sarbatoresc 2 saptamani consecutiv. vom discuta duminica unde mergem si ce facem. nu mai intereseaza unde si cum, doar mancare sa fie.
    anul trecut parca a fost intalnirea burtosilor
    sigpic

    Comment


    • #17
      La Multi Ani!
      ECUFix
      Please don't visit my homepage!

      Comment


      • #18
        Originally posted by VLADREHAU View Post
        daca ne adunam cati am fost la drivetest tre sa luam si un porc un vitel un butoi de vin...
        bun, pe dan l-ai rezolvat... sa zicem. dar restul ce mananca?
        Ratacit in spatiu...

        Comment


        • #19
          la multi ani, nu cred ca o sa vin saptamana asta, "prietenii stiu de ce"
          BC-69-PAD,,,va saluta
          sigpic

          Comment


          • #20
            "prietenii" sau prietena?... ca la tine stiu sigur ca nu stii de ce no offence (cunosc senzatia) :P
            Ratacit in spatiu...

            Comment


            • #21
              Cred ca ar fi bine sa sarbatorim pe 8 Mai la un gratar. Hai sa vedem si unde. Gheraiesti?

              Comment


              • #22
                8-9 mai, gheraiesti sau alt loc, nu conteaza pt mine. mancare sa fie....
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Normal ca o sa fie o mare gratareala,locul de la Gheraiesti unde am stat cu Dan cred ca e ideal.Daca suntem mai multi e si un plus de reclama pentru club.

                  Comment


                  • #24
                    Stai ca m-am uitat aiurea, pe 9 mai am vrut sa spun ca pica duminica.

                    Bun, pai ramane Gheraiesti pe 9 mai la ora 10 sa zicem. E ok?
                    Pentru Dan un vitel si un porc, plus vreo 10 kg. de mici. Noi restul ce facem?
                    Last edited by nsa; 28 April 2010, 20:57. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #25
                      voi o sa va uitati la mine precum cainii maidanezi de pe acolo. va dau zgarciurile din carnati si panie prajita sa nu va ingrasati
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        ) suna bine... noi aducem fructe mancam sanatos si ne mentinem supli... dan daca vrei sa facem schimb dai 10 mici pe mar si 15 mici pe o banana
                        si daca ma superi nu-i asa ca e

                        Comment


                        • #27
                          au aparut de ceva vreme banii ... tu de ce faci troc?
                          daca iti dau 4 gaini si un sac de cartofi imi dai loganu ?

                          Comment


                          • #28
                            Cred ca e bine sa mentionam ca toti baietasii din club care au placerea sunt invitati sa petreaca alaturi de noi la 2 ani de existenta mai ales vecinii din judetele din tara ,asa ca stefane fa o chemare pe forum.

                            Comment


                            • #29
                              Sunt invitati toti care doresc sa participe. In special Onesti, Piatra Neamt, Galati, Roman, Botosani .... O sa anuntam si pe la ei duminica. Sa stabilim noi ce si cum facem intai.

                              Comment


                              • #30
                                Nu mai spuneti nimic, acusi e 9 mai. Si e posibil sa avem si niste musafiri. Unde mergem si ce facem? Ramane Gheraiesti pe la ora 10?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google