Logan Club Bacau Implineste 2 Ani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da,ramane pe duminica.Propun sa-l lasam pe Dan de sambata seara ca sa tina locul ocupat.

    Lista pentru 9 Mai:
    1. nsa
    2. tdan08
    3. KELBURTOS
    4.
    Last edited by nsa; 3 May 2010, 15:43. Reason: Sorin da berea ca i-am corectat postul =))

    Comment


    • #32
      La multi ani!

      Comment


      • #33
        Multumim si te invitam sa sarbatoresti alaturi de noi.Sper ca ti-a trecut supararea.

        Ca sa imi mentin titulatura de 'bulangiu' pentru unii membri bacauani,daca lipseste vreun membru fara motiv intemeiat,s-ar putea sa mai iasa cativa din lista de membri L.C.Bacau.
        Last edited by KELBURTOS; 3 May 2010, 20:15. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #34
          La Multi Ani! Frumoase locuri aveti prin imprejurimi, pacat ca eu le-am vizitat in armata . Si Gheraiesti imi suna cunoscut dar nu mai stiu ce cautam pe acolo . Va doresc petrecere frumoasa la aniversarea de 2 ani.
          Daca nu spui nimic nimeni nu se va certa cu tine.

          Comment


          • #35
            s-ar putea sa fie o problema la gheraiesti
            noi reguli gratar parc gheraiesti
            sigpic

            Comment


            • #36
              Se refera la camping,noi stam inafara lui.

              Comment


              • #37
                Originally posted by KELBURTOS View Post
                .Propun sa-l lasam pe Dan de sambata seara ca sa tina locul ocupat.
                da, e buna ideea avand in vedere cat de multi suntem. trebuie sa inchidem locul ca nu mai incapem in gheraiesti. eu propun, daca tot suntem atat de multi sa cautam un loc mai mare.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  we're watching u ... and we are waiting ... awaiting for command

                  Comment


                  • #39
                    Vorbeste romaneste nea Mircea.Te asteptam duminica.

                    Comment


                    • #40
                      Sper sa se iveasca ceva si sa NU pot veni! Ca inca nu mi-a trecut supararea ...

                      Comment


                      • #41
                        Poate reusiti sa va cuplati si voi intr-un fel cu masinile si sa faceti un drum pana la bacau. ar fi ideal... si daca il mai aduci pe sorin inca o data in starea de sambata, eu ma las de meserie.... "escucha me, vorba rusului"

                        noi va asteptam, va invitam cu placere, ramane ca si voi sa ne onorati cu prezenta, daca se poate.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Lma lcb

                          Vom face toate eforturile sa va acompaniem duminica, in zi de sarbatoare LC Bacau. De asta sa fiti siguri.
                          Si suntem onorati de invitatia voastra!
                          Pana una alta, La Multi Ani LoganClub Bacau! Si la cat mai multe intalniri.

                          Comment


                          • #43
                            LA MULTI ANI! Sa aveti parte numai de bucurii! E rau ca sunteti asa departe, mai ales pentru vremurile astea, fiindca presimt ca o sa o faceti lata! Si mi-ar fi placut sa particip! Numai bine!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #44
                              Da,ramane pe duminica.Propun sa-l lasam pe Dan de sambata seara ca sa tina locul ocupat.

                              Lista pentru 9 Mai:
                              1. nsa
                              2. tdan08
                              3. KELBURTOS
                              4. Brutus
                              5. Ovidiubc
                              6. VLADREHAU

                              Comment


                              • #45
                                tineti-l voi de sambata seara, ca duminica o sa fie infometat... )
                                Ratacit in spatiu...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google